Targi są jednym z podstawowych narzędzi marketingowych w branży turystycznej, wyznaczającym trendy dla globalnego i lokalnego przemysłu turystycznego

Targi turystyczne są wielkim wydarzeniem w branży turystycznej. Spotykają się na nich wystawcy z całego świata. Rozpowszechniają wiedzę na temat swoich krajów i ich atrakcji turystycznych w nadziei, że zainteresują swoją ofertą jak największą liczbę odbiorców. W ramach projektu Małopolska Organizacja Turystyczna wezmie udział w 21 targach zagranicznych i 9 targach krajowych. Zadanie oprócz wsparcia w ekspansji konkretnych przedsiębiorstw na rynki zagraniczne przyczyni się do promocji oferty gospodarczej całej branży turystycznej z terenu województwa oraz wpłynie na budowę wizerunku Małopolski.

 

Małopolska na 25 edycji Targów GLOBalnie
Katowice
29 marzec - 31 marzec 2019

Międzynarodowe Targi Turystyczne GLOBalnie od ponad dwóch dekad przyciągają do Katowic rzesze zwiedzających. Targi te są jedną z największych turystycznych imprez w Polsce i mogą pochwalić się liczbą ośmiu tysięcy gości w każdej edycji. W tym roku jubileuszowa - 25 ta edycja targów jest wyjątkowo bogata w atrakcje. Już w pierwszym dniu, naszych wystawców odwiedziła duża liczba chętnych, by poznać ich ofertę turystyczną. Swoje produkty turystyczne na małopolskim stoisku prezentują Apilandia, Vanilla Aparthotel Kraków, Karpacki Wyścig Kurierów, Uzdrowisko Wysowa SA, Uzdrowisko Rabka, Uzdrowisko Szczawnica, Polska, BIT BORT Rabka, ZEW Niedzica SA. 

Branża turystyczna z Małopolski na targach DITEX w Marsylii
Marsylia
27 marzec - 28 marzec 2019

 

Koniec marca to czas targów DITEX w Marsylii, gdzie Małopolska Organizacja Turystyczna promuje region wraz z firmami z Małopolski, zajmującymi się obsługą ruchu turystycznego z i do Francji takimi jak: Paysage, 4Travel, Destination Pologne, Promenada, Jan-Pol Incoming Tour Operator.  Z największego miasta Prowansji samoloty do Krakowa latają bez przesiadek za pośrednictwem irlandzkiego przewoźnika- Ryanair. Jak pokazują dotychczasowe doświadczenia, bezpośrednie połączenie ma olbrzymie znacznie dla komunikacji pomiędzy Marsylią i Prowansją, a stolicą Małopolski, stąd też Marsylia to bardzo istotne miejsce promocji Małopolski na rynku francuskim. W tegorocznej edycji imprezy, Polska została uznana przez grupę medialną TourMag.com za najważniejszą destynację turystyczną w roku 2019.

 

 

 

 

 

Małopolska Organizacja Turystyczna na targach ITB w Berlinie
Berlin
6 marzec- 10 marzec 2019

W Berlinie odbyły się 53 międzynarodowe targi turystyczne ITB Berlin 2019. Małopolskie stoisko odwiedzili: prezes MOT Grzegorz Biedroń, Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Tomasz Urynowicz, radni sejmiku Województwa: Kinga Skowrońska i Filip Kaczyński oraz dyrektor MOT Paweł Mierniczak w pienińskiej stylizacji. Na naszym stoisku swoją ofertę prezentowali: Jan-Pol S.A., Polskie Stowarzyszenie Flisaków Pienińskich, Vanilla Aparthotel, Creative Promotion Jan Jarosiewicz, Prime Tours Krakow, Poland Active i Top Travel Serwis. Stoisko Małopolskiej Organizacji Turystycznej było nie tylko barwne za sprawą czerwonych korali i pienińskich haftów, ale i ....smaczne!. Kraków w tym roku to Europejska Stolica Kultury Gastronomicznej. Smakowity stół degustacyjny wystawiła Restauracja Pod Aniołami z Krakowa. W weekend hala targów ITB Berlin gościła kilkunastoosobową grupę śpiewających flisaków ze Sromowiec Niżnych, których koncert odbył się na scenie polskiego stoiska.

 

 

 

 

Małopolskie korale w Izraelu
Tel- Aviv

12 luty- 13 luty 2019


W Tel Awiwie odbyły się 25 Międzynarodowe Targi Turystyczne IMTM. To najważniejsze spotkanie wystawców aktywnie działających na rynku turystycznym w Izraelu i na Bliskim Wschodzie. Targi te są uznawane za miejsce spotkań najważniejszych podmiotów turystycznych regionu Morza Śródziemnego i całego świata. Targi odbywają się pod patronatem Ministerstwa Turystyki Izraela, a jego sponsorami są m.in. Organizacja Hoteli Izraelskich, linie lotnicze EL AL, Stowarzyszenie Izraelskich Agentów Turystycznych oraz Zrzeszenie Izraelskich Biur Podróży Turystyki Przyjazdowej.Małopolskę w tym roku reprezentowali przedsiębiorcy z Regionu: Jan-Pol Incoming Tour Operator, Niebieski Art Hotel & Spa, Jordan Group Krakow, Avena Travel, Hotel Golden Tulip Krakow City Center.

 

 

 

 

 

 

Małopolska na targach BIT w Mediolanie
Mediolan
10 luty -12 luty 2019

W Mediolanie odbyły się międzynarodowe targi turystyczne BIT. W Małopolskiej części polskiego stoiska prezentowały się: Miasto Kraków, IvoTrans, oraz uczestnicy projektu Promocja oferty gospodarczej branż przemysłu czasu wolnego oraz wsparcie małopolskich MŚP w ekspansji na rynki zewnętrzne: SOS Travel, Golden Tulip City Center i Golden Tulip Kazimierz, Avena Travel, Jordan Group i Vanilla Aparthotel. Podczas trzech dni imprezy, pierwszego otwartego dla publiczności i dwóch branżowych, targi odwiedziło 46 tys. osób, z czego ponad 2,5 tys. dziennikarzy i 500 travel blogerów. Stolicę Małopolski zaprezentował Roberto Polce - Włoch i autor wielu poczytnych przewodników o Polsce wydanych nakładem prestiżowego wydawnictwa Morellini, a całe spotkanie moderowała dyrektor rzymskiego ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej -Małgorzata Furdal, która do dyskusji zaprosiła również właściciela restauracji "Pod Aniołami" Jacka Łodzińskiego.

  

 

30-ta edycja Targów Regionów i Produktów Turystycznych Tour-Salon
Poznań
01 luty- 03 luty 2019

Tegoroczne targi odbyły się pod hasłem "Podróż jest sztuką". Na Targach Tour Salon swoją ofertę prezentowali goście z Polski i zagranicy - regiony, biura podróży, touroperatorzy, uzdrowiska, SPA, hotele, przewoźnicy, ubezpieczyciele czy wydawnictwa. Małopolska Organizacja Turystyczna obecna była w tym roku wraz z małopolskimi przedstawicielami branży turystycznej: Polskie Stowarzyszenie Flisaków Pienińskich, Krynicka Organizacja Turystyczna, U Kazika, Karpacki Wyścig Kurierów, Ernesto Travel, Poland Active Kraków, Vanilla ApartHotel Kraków, Apilandia, Mediusz. W czasie Targów Tour Salon wręczono Certyfikaty Informacji Turystycznej oraz wiele nagród, m.in.: Acanthus Aureus, Touroperator Roku, Róża Regionów i Traper. To ostatnie wyróżnienie, będące podziękowaniem za działania na rzecz promocji turystyki oraz doskonałą współpracę z branżą turystyczną, trafiło do Urzędu Miasta Poznania.

 

 

 

 

Zakończyły się targi Slovakiatour
Bratysława
24 styczeń- 27 styczeń 2019


Międzynarodowe Targi Podróży ITF Slovakiatour to największe targi turystyczne na Słowacji.Rynek słowacki zaliczany jest do rynków o średniej wielkości i o sporym potencjale w zakresie przyjazdów do Małopolski. Położenie geograficzne, bliskość kulturowa i językowa, oraz pozytywne postrzeganie Polski są dużymi zaletami w promocji naszego regionu, stad Małopolska Organizacja Turystyczna w ramach projektu prezentowała region wraz z przedstawicielem branży turystycznej - touroperatorem Ivo Trans.

 

 

 

Promujemy Małopolskę na Targach FITUR w Madrycie
Madryt
23 styczeń- 27 styczeń 2019

 

Na Międzynarodowych Targach Turystycznych FITUR 2019 w Madrycie padł kolejny rekord. W imprezie uczestniczyło prawie 143 tys. odwiedzających profesjonalnych (wzrost o 1,8 proc.) i prawie 100 tys. odwiedzających w dni otwarte. Polskie Stoisko Narodowe, które w tym roku liczyło 121,5 m2, gościło 16 podwystawców. Małopolskę reprezentowały w tym roku podmioty: Come to Poland, IvoTrans, Vanilla ApartHotel Kraków, SOS Travel, Jan-Pol Incoming Tour Operator.  Wśród atrakcji na polskim stoisku odbyły się  degustacje i pokazy robienia czekolady przygotowane przez Słodki Wierzynek z samego serca Krakowa. Polskie stoisko odwiedzili Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Anna Krupka i Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Robert Andrzejczyk.
Małopolska branża turystyczna na targach turystycznych w Helsinkach
Helsinki
17 styczeń - 20 styczeń 2019Międzynarodowe Targi Turystyczne MATKA to od lat najważniejsze w krajach skandynawskich spotkanie branży turystycznej. Na stoisku małopolski obecni byli nami uczestnicy projektu Promocja oferty gospodarczej branż przemysłu czasu wolnego oraz wsparcie małopolskich MŚP w ekspansji na rynki zewnętrzne: Avena Travel, Come to Poland, Ernesto Travel oraz firma HTI Sp z.o.o., która jest operatorem dwóch hoteli: Golden Tulip Krakow City Center - Hotel, Golden Tulip Krakow Kazimierz Hotel. Tegoroczną wystawę odwiedziło prawie 70 tysięcy przedstawicieli branży, dziennikarzy i blogerów oraz klientów indywidualnych planujących urlopy zimowe i letnie.

 

 

Promocja Małopolski w Warszawie
Warszawa
22 listopad -24 Listopad 2018W listopadzie Małopolska promowała się w stolicy na liczących sobie już ponad ćwierć wieku Międzynarodowych Targach Turystycznych TT Warsaw. W Pałacu Kultury i Nauki zagościło ponad 500 wystawców z 53 krajów. Na naszym stoisku swoje produkty i usługi prezentowali: Biuro Usług Przewodnickich Wędrowiec, Hotele Krakus, POLSKIE TATRY S.A., BUKOVINA Resort, Uzdrowisko Rabka, Uzdrowisko Szczawnica, TravelMe, Sos travel agency, Centrum Turystyki i Rekreacji Niedzica.pl, BIT-BORT, Wactur. Małopolska Organizacja Turystyczna zajęła III miejsce w konkursie dziennikarzy i MT Targi Polska na najbardziej oryginalne i profesjonalne stoisko targowe "Homo Turisticus".

 

 

WTM Londyn
Londyn
5 listopad - 7 listopad 2018

 

 

W Londynie odbyły się Międzynarodowe Targi Turystyczne World Travel Market. Wielka Brytania od lat jest bardzo ważnym rynkiem turystycznym dla Małopolski. Targi WTM to świetna okazja dla branży turystycznej na znalezienie nowych kontaktów min. z topowymi blogerami i influencerami. W ramach stoiska Małopolski  licznie prezentują się przedsiębiorcy i firmy: Ernesto Travel, JAN-POL, Bukovina Resort, INTERCRAC Tour Operator, Artur Travel Tour Operator, WEDROWIEC KRAKOW GUIDED TOURS, Prime Tours, SOS Travel Tour Operator, Tour Operator Grupa TRIP.

 

 

 

 

 

 

Senior Mässan w Sztokholmie
Sztokholm
2 pażdziernik - 4 pażdziernik 2018


Małopolska Organizacja Turystyczna obecna byla na targach Senior Massan w Sztokholmie - dorocznej imprezie targowej organizowanej przez Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Sztokholmie skierowanej do odbiorców z grupy wiekowej 55+. W ofercie targowej znalazły się klasyczne produkty i usługi przeznaczone dla tej grupy wiekowej. Wraz z Małopolską Organizacją Turystyczną na stoisku obecni byli małopolscy przedsiębiorcy m.in.: Park Wody Bania, 3GDentist, Hotel Heron i Hotel Bukovina. Udział w targach odbył się w ramach realizowanego przez Małopolską Organizację Turystyczną projektu pn. Promocja oferty gospodarczej branż przemysłu czasu wolnego oraz wsparcie małopolskich MŚP w ekspansji na rynki zewnętrzne.

 

 

 

Imex Las Vegas
Las Vegas
16 pażdziernik- 18 pażdziernik 2018

Promocja Małopolski w Las Vegas na jednych z największych targów branży przemysłu spotkań na świecie - IMEX America. Targi skupiają ponad 3 200 wystawców ze 130 krajów świata. Przeznaczone są głównie dla największych podmiotów specjalizujących się w obsłudze turystyki biznesowej (MICE). W ramach projektu Promocja oferty gospodarczej branż przemysłu czasu wolnego oraz wsparcie małopolskich MŚP w ekspansji na rynki zewnętrzne, na targi przylecieli przedstawiciele małopolskiej branży turystycznej MICE: Ernesto Travel, DMC Poland, Intercrac DMC, Poland. Ósma edycja targów była największą w historii - wzięło w niej udział ok. 13 tys. osób, w tym  3,5 tys. wystawców z ponad 150 krajów na całym świecie oraz ponad 3,3 tys. hosted buyersów. Chociaż głównym elementem targów były spotkania i rozmowy biznesowe na stoiskach w programie tradycyjnie pojawił się szereg wydarzeń towarzyszących - głównie o charakterze networkingowym i edukacyjnym. Warsztaty, wykłady i seminaria przygotowane zostały we współpracy z międzynarodowymi stowarzyszeniami (m.in. MPI, SITE, ICCA).

 

UITM Kijów
Kijów
3 pazdziernik - 5 pażdziernik 2018


UITM - największa na Ukrainie targowa impreza jesienno-zimowego sezonu gromadzi corocznie ponad 14000 specjalistów i jest okazją do spotkania większości uczestników turystycznego rynku. Rosnąca dostępność komunikacyjna, otwarcie nowych połączeń tanich linii lotniczych, znaczący wzrost wykorzystanych miejsc w małopolskiej bazie hotelowej przekonują, że ukraiński rynek wart jest szczególnej uwagi  branży turystycznej. Od 3 do 5 października Małopolskę promuje region na stoisku D3-2 w pawilonie nr 3. Podczas targów prezentowana jest głównie oferta turystyki zimowej oraz turystyki medycznej. Targi przeznaczone są dla hoteli z bazą SPA i zabiegów leczniczych oraz uzdrowisk. Wraz z Małopolską Orgaznizacją Turystyczną są: Heron Live Hotel, 3G Dentist oraz Niebieski Art Hotel & Spa.

 

 

Salon turystyczny TOP RESA w Paryżu
Paryż
25 wrzesień - 28 wrzesień 2018
Targi TOP RESA 2018 zakończyły się ogromnym sukcesem. W rocznicowym roku 40-lecia ich istnienia, liczba głównych wystawców, którzy pojawili się w Paryżu wyniosła 528, nie uwzględniając ich partnerów, podwystawców ani współorganizatorów. W ramach wydarzenia stworzono 11 wiosek, skupiających podmioty o pewnym pokrewieństwie działania, m.in. tak zwane Tourisme Durable, parki, klasa biznes, touroperatorzy, platformy handlowe czy żegluga.Małopolska Organizacja Turystyczna na targi zabrała ze sobą przedstawicieli branży małopolskiej. W ramach stoiska MOT swoje atuty prezentowali: Promenada, Jan-Pol, 4Travel, DMC Poland, Destination Pologne.

 

 

 

 

 

MOT na targach turystyki przemysłu spotkań IMEX we Frankfurcie
Frankfurt
15 maj- 18 maj 2018Zakończyły się targi turystyki biznesowej IMEX we Frankfurcie. Nie mogło na nich zabraknąć Małopolskiej Organizacji Turystycznej i uczestników realizowanego przez nią projektu gospodarczej promocji Małopolski: TRIP GROUP - DMC/PCO, Artur Travel Tour Operator Poland & Central Europe, Terra Polonia DMC Poland, Go2Grow - EXPROFESSO. Ponadto Małopolskę reprezentują też: BUKOVINA Resort, Krakow Convention Bureau i ICE Kraków Congress Centre.

 

 

 

 

Targi Turystyki GLOBalnie
Katowice
23 marzec- 25 marzec 2018

 

W dniach 23-25 marca, promowaliśmy Małopolskę w nowoczesnych przestrzeniach Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach, gdzie odbywały się Targi Turystyki GLOBalnie. Impreza przyciągnęła wielu specjalistów z branży, jak i turystów.Wraz z nami swoją ofertę promowali: ZEW Niedzica SA, Hotel Krakus, Biuro Podróży Wędrowiec, Kopalnia Soli "Bochnia", Uzdrowisko Rabka, Hotel Bania, Karpacki Wyścig Kurierów.Była to doskonała okazja do wymiany informacji, przygotowania się do sezonu letniego, nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz poszerzenia swojej oferty.

 

 

Międzynarodowe Targi Podróże i Turystyka w Moskwie
Moskwa
13 marzec- 15 marzec 2018
Przedstawiciele rosyjskiej branży turystycznej oraz mieszkańcy Moskwy mieli okazję zapoznać się z ofertą Małopolski i naszych podwystawców na stoisku numer C115: All Poland, Bukovina Resort i Hotel Galicja. Podczas targów turystycznych MITT Moskwa Polska Organizacja Turystyczna została uhonorowana nagrodą Best Destination Promotion in Russia 2018. Nagroda jest przyznawana od początku istnienia targów przez ich brytyjskich organizatorów. W tym roku docenili oni efektywność całorocznych działań promocyjnych Polskiej Organizacji Turystycznej na rynku rosyjskim. Od 20 lat eksperci branżowi uznają wystawę MITT za główne wydarzenie branży turystycznej w tym kraju. Corocznie na wystawie gromadzą się najlepsi przedstawiciele branży turystycznej Rosji i całego świata. To tutaj wiodący uczestnicy rynku demonstrują swoje nowe programy i kluczowe kierunki w przededniu sezonu turystycznego.

 

 

 

MOT na targach ITB w Berlinie
Berlin
7 marzec- 11 marzec 2018


W tegorocznych Międzynarodowych Targach Turystycznych ITB w Berlinie  wzieły udział podmioty z Małopolski: Kapitan Victor, Poland Active, Top Travel Service, Mediusz, Terra Polonia i Ernesto Travel oraz 4travel i JanPol. Międzynarodowe Targi Turystyczne ITB w Berlinie to największa impreza handlowa przemysłu podróżniczego na świecie. Motywem przewodnim polskiej obecności na targach ITB w tym roku była turystyka aktywna - wodna. Bogate w atrakcje stoisko narodowe odwiedzili m.in. minister sportu i turystyki Witold Bańka, podsekretarz stanu w MSiT Dariusz Rogowski oraz prezes POT Robert Andrzejczyk.

 

 

Małopolskie firmy na Tour Salon w Poznaniu
Poznań

9 luty- 11 luty 2018
Na stoisku 9 w hali 7A pojawili się reprezentacnci małopolskiej branzy turystyczej: Mediusz, POLAND ACTIVE, Uzdrowisko Rabka, Biuro Podróży Wędrowiec, KapitanVictor, Hotele Krakus, U Kazika, Szary Residence.

 

 

 

 

Małopolscy przedsięborcy na targach w Tel Avivie
Tel Aviv
6 luty - 7 luty 2018

W lutym bylismy obecni, wraz z małopolskimi przedsiębiorcami: See Kraków, Jan-Pol Incoming Tour Operator, Jordan Group Kraków, Ivotrans Tour Operator i Hotel Bania, na targach IMTM w Tel Awiwie. Jest to największe tego typu wydarzenie w tej części Morza Śródziemnego i jedyne targi turystyczne odbywające się w Izraelu, na których można spotkać profesjonalną branżę turystyczną. Impreza przeznaczona jest głównie dla touroperatorów posiadających ofertę turystyki aktywnej, miejskiej i przeznaczonej dla rodzin oraz hoteli, ze szczególnym uwzględnieniem hoteli z ofertą SPA.

 

 

 

 

Promocja Małopolski na Targach FITUR w Madrycie
Madryt
17 styczeń - 21 styczeń 2018

Małopolska Organizacja Turystyczna promuje region na Międzynarodowych Targach Turystycznych FITUR w Madrycie, wśród około 10 tysięcy firm ze 165 krajów. Te największe targi turystyczne w Hiszpanii, a zarazem jedne z najważniejszych w kalendarzu profesjonalistów z sektora turystyki na świecie, w ubiegłym roku targi odwiedziło 135 858 profesjonalistów i 102 713 indywidualnych klientów, szukających inspiracji do wakacyjnych wyjazdów. Na polskim stoisku, oprócz Krakowa i Małopolski, swoje usługi oferują małopolscy przedsiębiorcy z branży turystycznej: JAN-POL Incoming Tour Operator oraz uczestnicy realizowanego przez Małopolską Organizację Turystyczną projektu Promocja oferty gospodarczej branż przemysłu czasu wolnego oraz wsparcie Małopolskich MŚP w ekspansji na rynki zewnętrzne: Ernesto Travel, SeeKraków, Bukowina Resort oraz INTERCRAC. Małopolska cieszy się w Hiszpanii dużym zainteresowaniem turystów, co potwierdzają badania ruchu turystycznego w województwie małopolskim - w 2017 roku Hiszpania znalazła się w pierwszej piątce państw, z których przyjeżdżają do Małopolski odwiedzający zagraniczni. Do odwiedzenia Małopolski, na polskim stoisku narodowym zachęcała ubrana w czerwone małopolskie korale Ambasador RP w Madrycie - Pani Marzenna Adamczyk.

 

Targi IBTM w Barcelonie
Barcelona
28 listopad- 30 listopad 2017

Za Nami  międzynarodowe targi branży spotkań IBTM World w Barcelonie. Targi IBTM World od prawie 30 lat są platformą do nawiązywania kontaktów oraz miejscem, gdzie miasta, regiony czy kraje budują swój wizerunek jako destynacji dla przemysłu spotkań. Na powierzchni 69 metrów kwadratowych, w ramach polskiego stoiska narodowego, oferty prezentowało 16 wystawców z Polski w tym Małopolska Organizacja Turystyczna i następujące firmy wyłonione w drodze naboru w ramach projektu: JAN-POL Incoming Tour Operator, UTC Tour Operator, Artur Travel Barłowscy, Ivotrans i Destination Poland.  Podczas trzech dni imprezy wystawcy mają możliwość spotkać się z hosted buyersami z całego świata, zapoznać się z atrakcjami wielu krajów oraz uczestniczyć w wielu branżowych konferencjach.

 

 

 

WTM Londyn
Londyn
6 listopad - 8 listopad 2017


W centrum wystawienniczo-konferencyjnym ExCeL w Londynie zakończyły się międzynarodowe targi World Travel Market Londyn. Małopolskie przedsiębiorstwa uczestniczące w targach przygotowały bogatą ofertę turystyki kulturowej i aktywnej. Na stoisku Polskim pojawiły się przedsiębiorstwa wyłonione w drodze naboru w ramach projektu Promocja oferty gospodarczej branż przemysłu czasu wolnego oraz wsparcie małopolskich MŚP w ekspansji na rynki zewnętrzne takie jak: Jan-Pol Incoming Tour Operator, IvoTrans, Come to Poland, Centrum Kongresowe Plus, Hotel Galicja, Artur Travel, Top Travel Service. W trakcie promocji na targach WTM Londyn odbyły się spotkania z dziennikarzami, spotkania biznesowe z przedstawicielami firm brytyjskich oraz inne atrakcje. Nie zabraknie również, co warto podkreślić, poczęstunku z polskich i małopolskich specjałów.

 

Targi TT Warsaw za Nami
Warszawa
23 listopad - 25 listopad 2017


Małopolska Organizacja Turystyczna obecna była na targach TT Warsaw w Warszawie. W tym roku z okazji 25 - lecia istnienia targów organizatorzy postanowili umiejscowić je w Pałacu Kultury i Nauki. Wraz z Nami w ramach projektu prezentowały się firmy: Thermaleo Plus, Zespół Elektrowni Wodnych Niedzica S.A., Wiktorex Wiktor Szewczyk, Wactur Travel, Hotel Perła Południa, Mediusz, Bania, Szary Residence i Travel Concierge.

 

 

 

 

 

Przedsiębiorcy małopolscy na Top Resa w Paryżu
Paryż
26 wrzesień- 29 wrzesień 2017


We wrzesniu uczestniczyliśmy w targach IFTM Top Resa w Paryżu. Wraz z nami prezentowały się następujące firmy: Promenada, JAN-POL Incoming Tour Operator, UTC Tour Operator, Terra Magica, Destination Poland i Thermaleo Plus. Paryskie targi to największa impreza skupiająca firmy z branży turystycznej działające na rynkach frankofońskich.

 

 

 

 

 

GLOBalnie
Katowice


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ITB Berlin
Berlin 8 marzec - 12 marzec 2017

W marcu odbyły się na terenie Berlin Expo Center City Targi ITB w Berlinie. Stoisko Małopolski było częścią Polskiego Narodowego Stoiska, które organizowane było przez Polską Organizację Turystyczną i miało wielkość 20m2. Na małopolskiej części stoiska znalazły się następujące podmioty: Ivotrans Sp. z.o.o, PAVO TRAVEL, TOP TRAVEL SERVICE s.c. B. Marchewka K. Szczurek, Thermaleo PLUS Sp. z.o.o., Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ALPOL Andrzej Lepiarz, Jordan Group Jacek Legendziewicz- wystawiający się w ramach projektu Promocja oferty gospodarczej branż przemysłu czasu wolnego oraz wsparcia MŚP w ekspansji na rynki zewnętrzne. Podczas branżowej części targów wystawcy mieli okazję przeprowadzić szereg spotkań biznesowych. Podczas targów odbyła się też kolejna edycja ITB Convention, skupiająca na warsztatach i spotkaniach biznesowych przedstawicieli branży turystycznej z całego świata.

 

Tour Salon

Poznań   2017


Targi Tour Salon w Poznaniu odbyły się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 17-19 lutego 2017 r. Były to pierwsze targi w ramach projektu Promocja oferty gospodarczej branż przemysłu czasu wolnego oraz wsparcia MŚP w ekspansji na rynki zewnętrzne. Na stoisku Małopolski pojawili się przedstawiciele MŚP zakwalifikowani do projektu podczas realizowanego przez MOT naboru. Wśród podmiotów zakwalifikowanych znalazły się następujące podmioty: Czarny Groń Sp. z.o.o. Sp.k, Szary S.C. Elżbieta Szary, Mirosław Szary, Jordan Group Jacek Legendziewicz, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ALPOL Andrzej Lepiarz, Ośrodek Wczasowo-Kolonijny "U Kazika". Podczas targów przedsiębiorcy mogli korzystać z wielu możliwości nawiązywania kontaktów biznesowych, umożliwiał im to Biznes Planner, dzięki któremu wszystkie zgłoszone podmioty mogły wcześniej umawiać spotkania. Podczas samych targów działała tzw. Strefa Biznesu, gdzie można było spotkać się z przedstawicielami konkretnych firm.Oprócz aktywności na stoisku wystawcy mogli korzystać z bezpłatnych warsztatów oraz brać udział w organizowanych dyskusjach. Zrealizowano także serię spotkań z blogerami.