E-Katalog

E-katalog branży turystycznej to katalog produktów i usług branży medyczno-uzdrowiskowej, sportowo rekreacyjnej i biznesowej MŚP w województwie małopolskim. Katalog przedstawia profile Małych i Średnich Przedsiębiorstw branży turystycznej i przemysłu czasu wolnego w Krakowie i Małopolsce, zainteresowanych rozwojem współpracy międzynarodowej. W katalogu znajdują się sylwetki zgłoszonych firm, informacje o ich działalności i ofertach w obszarach współpracy, wraz z danymi kontaktowymi. E-katalog umożliwi szybkie wyszukanie lokalnych partnerów i potencjalnych obszarów współpracy.

Szukasz partnerów biznesowych w Małopolsce i Krakowie? Zobacz listę Małych i Średnich Przedsiębiorstw zainteresowanych współpracą międzynarodową.

E-katalog jest dostępny w wersji on-line (poniżej) oraz w formie plików do pobrania. Pliki do pobrania są dostępne w ośmiu wersjach językowych.

PARK GÓRNY 2
34-460 Szczawnica
+48 18 540 04 04
+48 519 067 702
Pokaż
Rok założenia: 2009
Sławmoir Oczachowski
GENERAL MANAGER
+48 519 067 702

Modrzewie Park Hotel***** Szczawnica

Modrzewie Park Hotel***** funkcjonuje od 2009 r. Jest pierwszym i jedynym hotelem 5-gwiazdkowym o tak wysokim standardzie w okolicy Szczawnicy. Położony na wzgórzu, w sercu 15-hektarowego modrzewiowego parku, jest połączeniem luksusu i familijnej atmosfery. Hotel, poza 17 komfortowymi pokojami, oddaje do dyspozycji gości kameralne, pełne intymności SPA, z ekskluzywnymi zabiegami relaksującymi i upiększającymi twarz oraz ciało.

W ofercie salonu SPA Suite znajdują się wyrafinowane, nowatorskie i przede wszystkim skuteczne programy, które oferuje świat Germaine de Capuccini oraz wyjątkowe zabiegi, realizowane w oparciu o markę kosmetyczną [Comfort Zone]. Wszystko prowadzone w przyjaznej rodzinnej atmosferze, która dodatkowo wzmacnia efekt relaksacji i odprężenia. Ponadto nastrojowy klimat znajdującego się na parterze Wellness zachęca do skorzystania z basenu, z symulacją prądu rzeki, dobroczynnego pobytu w łaźni tureckiej, saunie lub jacuzzi, by na końcu wziąć aromatyczny prysznic z ekstraktami z eukaliptusa i mięty, gdzie kolor światła będzie zmieniał się w zależności od zapachu. Modrzewie Park Hotel***** proponuje konkretne zabiegi kosmetyczne takie jak: okłady i peelingi na bazie jedwabnych ekstraktów, zabiegi modelujące, perłowe zabiegi na twarz i ciało, mikrodermabrazja, zabiegi kolagenowe, lifting, zabiegi antycellulitowe. Ponadto oferuje szeroki wachlarz masaży takich jak: masaże klasyczne, limfatyczne, relaksacyjne, antycellulitowe.

ŚW. GERTRUDY 14/P1
31-048 Kraków
+48 12 341 45 47
+48 602 388 200
Pokaż
Rok założenia: 2010
Anita Stanisławska
WŁAŚCICIEL
+48 602 388 200

Noble Kraków Biuro Turystyki Przyjazdowej

W Noble Kraków zajmujemy się obsługą zorganizowanych grup turystycznych, konferencji, spotkań pracowniczych, biznesowych, klientów VIP, grup szkolnych, małych grup rodzinnych i przyjaciół oraz gości indywidualnych, a także, co istotne, posiadamy wszelkie pozwolenia na organizację pobytu naszych gości. Jesteśmy wpisani na listę Centralnego Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych pod numerem: Z/50/2010.

Zajmujemy się organizowaniem pobytu w Krakowie i Małopolsce we wszystkich językach. Właścicielkami firmy są licencjonowane krakowskie przewodniczki z ogromnym doświadczeniem i pasją, osobiście zajmujące się każdym Państwa zleceniem. Mamy doświadczonych, licencjonowanych kierowców, którzy są bardzo pomocni i posługują się językiem angielskim. Organizujemy wycieczki „szyte na miarę” – dopasowane do potrzeb klienta. Rezerwujemy: hotele, transport, przewodników, posiłki na lunch/kolację, bilety wstępu; kompleksowo zajmujemy się każdym zleceniem. W zakresie transportu oferujemy: prywatny i grupowy transport, wycieczki, transfery (usługa „od drzwi do drzwi”) lotniskowe, do i z hotelu oraz do każdego wybranego przez Państwa miejsca przeznaczenia. Dotychczas zorganizowaliśmy wycieczki dla kilkunastu tysięcy klientów: firm – klientów biznesowych, większych grup turystycznych, instytucji państwowych z Polski i z zagranicy, parafii, grup szkolnych; mamy doskonałe referencje.

LUDWIKA SOLSKIEGO 7C
31-216 Kraków
+48 22 290 59 05
+48 601 257 464
Pokaż
Rok założenia: 2008
Maciej Zagórski
WICEPREZES
+48 605 331 764

Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego Spółka z.o.o.

Ośrodek Chirurgii Oka prof. Zagórskiego w Krakowie działa od 2008 r. Od początku działalności świadczy usługi okulistyczne oparte na wiedzy i doświadczeniu najlepszych specjalistów z wykorzystaniem najnowszych bezpiecznych technologii medycznych. Jakość usług została potwierdzona Certyfikatem ISO 9001:2008, wydanym przez firmę Lloyds. W ofercie Ośrodka znajduje się pełny zakres usług okulistycznych: diagnostyka, leczenie zachowawcze, profilaktyka oraz najnowocześniejsze zabiegi okulistyczne z zakresu chirurgii jednego dnia. W Ośrodku działa jedyna w Polsce Poradnia Suchego Oka.

Zabiegi wykonywane są przez doskonałych specjalistów. Ośrodek na stałe współpracuje ze światowej sławy okulistami z Europy i Stanów Zjednoczonych – m.in. z prof. Ferencem Kuhnem z USA, ekspertem od witrektomii, który przeprowadza pełną diagnostykę, konsultuje i wykonuje zabiegi, oraz prof. Guyem Benem Simonem z Izraela, wybitnym specjalistą od chirurgii okuloplastycznej. • Zaćma – przed każdym zabiegiem pacjent ma indywidualnie dobraną soczewkę za pomocą biometru laserowego (Master Intraocular Lens). Oferujemy różnego rodzaju soczewki włącznie z multifokalnymi, gdzie pacjent nie musi nosić okularów, a także toryczne, które pozwalają na korekcję astygmatyzmu. Podczas zabiegu, jak i po nim, zapewniamy pacjentom pełen komfort i bezpieczeństwo, poprzez opiekę anestezjologa i pielęgniarki. Dzięki stosowaniu najnowszych technologii operacyjnych pacjent przebywa u nas krótko i w tym samym dniu wraca do domu. • Witrektomia – pełna diagnostyka, konsultacje i zabiegi wykonywane są przez prof. Ferenca Kuhna z USA – światowej sławy specjalistę w tym zakresie. • Drobne zabiegi okulistyczne – usunięcie gradówki, skrzydlika, rogu skórnego, brodawki, cysty, zmiany z powieki, usunięcie guza. • Iniekcje doszklistkowe.

RYTRO 302
33-343 RYTRO
+48 18 414 35 00
+48 602 696 593
Pokaż
Rok założenia: 2003
Beata Handzel
WICEPREZES ZARZĄDU
+48 600 011 856

Ośrodek Narciarsko-Rekreacyjny Ryterski Raj

Ośrodek Narciarski Ryterski Raj został zbudowany na Jastrzębskiej Górze od podstaw i dynamicznie się rozwija. Wg stanu na dziś posiadamy wyciąg krzesełkowy 4-osobowy, dwa wyciągi orczykowe i wyciąg dywanowy. Jest też sztuczne naśnieżanie i oświetlenie. Zakupiliśmy specjalistyczny sprzęt do jazdy na nartach, również po okresie zimowym: EniLift i SKI Train. Posiadamy wypożyczalnię sprzętu narciarskiego i snowboardowego. Profesjonalny ski-serwis i przechowalnię i suszarnię. W Oberży pod Aniołami serwujemy dania kuchni regionalnej i góralską pizzę. Organizujemy zawody sportowe przez cały rok.

Stacja Narciarska Ryterski Raj położona jest w jednym z najpiękniejszych miejsc na Sądecczyźnie, w otulinie Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Dostępność tras narciarskich powoduje, że wypoczywają tu rodziny z dziećmi w każdym wieku. Trasy zjazdowe są zróżnicowane zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących narciarzy. Dobrze wyposażona wypożyczalnia, serwis narciarski i przechowalnia sprzętu z suszarnią powodują, że cały sprzęt można wypożyczyć na miejscu po przystępnej cenie. Na stacji organizowany jest wypoczynek zimowy i letni dla dzieci i młodzieży (z nauką jazdy na nartach), który jest prowadzony w Akademii Narciarskiej. Obok stacji funkcjonuje hotel mogący pomieścić do 100 gości.

STARY BÓR 10
34-531 Murzasichle
+48 505 104 007
Pokaż
Rok założenia: 2001
Ryszard Suski
WŁAŚCICIEL
+48 505 104 007

Park Linowy Stary Bór w Murzasichlu

Park linowy Stary Bór to przedsięwzięcie, które powstało z miłości do gór, wspinania i aktywnego wypoczynku. Przy projektowaniu parku uczestniczyli certyfikowani instruktorzy PZA, a nasi instruktorzy przechodzą co roku szkolenia. Właścicielem parku jest pilot, ratownik TOPR, pracownik Tatrzańskiego Parku Narodowego. Cenimy sobie ekologię i staramy się co roku wprowadzać nowinki dla klientów.

Park linowy Stary Bór to 3 trasy o różnym stopniu trudności i ścianka wspinaczkowa, całość zbudowana z myślą o przyrodzie. Park linowy znajduje się na granicy Tatrzańskiego Parku Narodowego. Park linowy powstał z myślą o wszystkich lubiących adrenalinę, ale również z myślą o miłośnikach przyrody. Nazwa Stary Bór nawiązuje do wsi Murzasichle.
Obiekt oferuje:

  • 3 różnorodne trasy, w tym 2 dla najmłodszych,
  • zajęcia i gry terenowe dla każdego,
  • kolejki tyrolskie o łącznej długości 100 m,
  • ściankę wspinaczkową,
  • piękny widok na Tatry,
  • dogodny dojazd,
  • małą gastronomię,
  • parking,
  • system rabatów dla stałych klientów