E-Katalog

E-katalog branży turystycznej to katalog produktów i usług branży medyczno-uzdrowiskowej, sportowo rekreacyjnej i biznesowej MŚP w województwie małopolskim. Katalog przedstawia profile Małych i Średnich Przedsiębiorstw branży turystycznej i przemysłu czasu wolnego w Krakowie i Małopolsce, zainteresowanych rozwojem współpracy międzynarodowej. W katalogu znajdują się sylwetki zgłoszonych firm, informacje o ich działalności i ofertach w obszarach współpracy, wraz z danymi kontaktowymi. E-katalog umożliwi szybkie wyszukanie lokalnych partnerów i potencjalnych obszarów współpracy.

Szukasz partnerów biznesowych w Małopolsce i Krakowie? Zobacz listę Małych i Średnich Przedsiębiorstw zainteresowanych współpracą międzynarodową.

E-katalog jest dostępny w wersji on-line (poniżej) oraz w formie plików do pobrania. Pliki do pobrania są dostępne w ośmiu wersjach językowych.

BULWAR CZERWIEŃSKI PRZYSTAŃ KAPITAN VICTOR
31-069 Kraków
+48 604 160 154
+48 502 920 175
Pokaż
Rok założenia: 2007
Edyta Szewczyk
MANAGER
+48 579 330 888

Kapitan Victor

Firma powstała w 2007 r. i zrodziła się z pasji do wody, statków oraz pięknego Krakowa. Obecnie nasza flota liczy 7 gondoli, 2 statki (Helena i Patria) oraz przystań Kapitan Victor. Oferujemy usługi z zakresu rejsów widokowych po Wiśle statkiem i gondolami, jak również wynajem łodzi i statków na rożnego rodzaju eventy, spotkania firmowe, wycieczki biznesowe oraz prywatne przyjęcia. Firma jest członkiem Małopolskiej Organizacji Turystycznej, Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej oraz Zrzeszenia Pszczelarzy Krakowskich.

Nasza przystań znajduje się w centrum Krakowa, u podnóża Zamku Królewskiego na Wawelu, vis à vis hotelu Sheraton. Do dyspozycji mamy: statek Patria (124 pax), z dużym pokładem słonecznym (80 pax) oraz dwoma klimatyzowanymi salonami; statek Helena (45 pax) dla mniejszych grup oraz stylowe gondole 12-osobowe. Na każdym statku znajduje się bar z napojami oraz drobnymi przekąskami. Statki wyposażone są w audioprzewodnik w językach: polskim, angielskim i niemieckim. W ofercie standardowej znajdują się rejsy widokowe po Krakowie 30-, 45- i 60-minutowe, rejs na Bielany, rejs do Tyńca, rejs z muzyką na żywo oraz rejsy nocne. Oferujemy także naszą flotę na wynajem prywatny, imprezy okolicznościowe (wesela, komunie, chrzciny, urodziny), wieczory panieńskie i kawalerskie, romantyczne randki tylko we dwoje. Specjalizujemy się także w organizowaniu wycieczek dla grup turystycznych: dorosłych, seniorów oraz dzieci w wieku szkolnym. W ofercie mamy też wynajem dla firm – eventy, spotkania biznesowe, integracyjne, szkolenia, team building, Christmas party. Na życzenie gości przygotowujemy smaczne posiłki kuchni polskiej oraz dekorujemy wnętrze zgodnie z tematem imprezy.

CAMPI 15
32-700 Bochnia
+48 14 615 24 60
Pokaż
Rok założenia: 2013
Bogdan Krawiec
KIEROWNIK DZIAŁU TURYSTYKI
+48 724 339 464

Kopalnia Soli Bochnia

Kopania Soli Bochnia to najstarsza kopalnia soli kamiennej na ziemiach polskich. Od lat 90. XX w. prowadzona jest działalność turystyczna; kopalnia przyjmuje rocznie blisko 170 tys. turystów i liczba ta stale rośnie. Kopalnia jest uznanym w Polsce organizatorem ruchu turystycznego w oparciu o podziemne, zabytkowe wyrobiska bocheńskiej kopalni. W 2013 r. kopalnia została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Jest również Pomnikiem Historii. Kopalnia współpracuje z Małopolską Organizacją Turystyczną i Polską Organizacją Turystyczną.

Odwiedzający kopalnię goście zwiedzają trasę turystyczną z unikalną ekspozycją multimedialną, trasę historyczną prowadząca po najstarszych obszarach kopalni, trasę przyrodniczą z unikalnym zjawiskiem fluorescencyjnych halitów. Turyści korzystają z pobytów nocnych. Bocheńska kopalnia, jako jedyna kopalnia w Polsce, posiada podziemną przeprawę łodziami. Jedną z atrakcji jest przejazd podziemną kolejką oraz zjazd najdłuższą 140-metrową zjeżdżalnią. Kopalnia jest organizatorem różnego rodzaju eventów, konferencji, szkoleń, imprez okolicznościowych. Kopalnia dysponuje własnym zapleczem gastronomicznym, znajdującym się w podziemiach, oraz bazą noclegową w komorze Ważyn (250 m pod ziemią) i komorze Kołdras. Kopalnia posada niezbędny do organizacji konferencji i imprez sprzęt multimedialny.

SIKORSKIEGO 28
34-600 Limanowa
+48 18 332 78 05
+48 795 448 239
Pokaż
Rok założenia: 2016
Izabela Piaskowy
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I MARKETINGU
+48 795 448 239

Limanova Hotel

Doświadczenie w branży gastronomicznej od 2007 r., w tym dwa lokale gastronomiczne w Mszanie Dolnej: Restauracja Foksal i Perła Galerii. Usługi hotelarskie zostały połączone z usługami gastronomicznymi, gdyż w hotelu działa restauracja Limka28

Limanova Hotel dysponuje 32 pokojami, w tym 4 apartamentami. Liczba dostępnych miejsc noclegowych: 70. Do dyspozycji gości oddaje się restaurację Limka28, pokój zabaw Cacanka, strefę spa i wellness, klub muzyczny Limosfera oraz taras słoneczny, jak również salę konferencyjną i salę bankietową. W cenie noclegu wliczony jest podatek, śniadanie, parking i szybki internet. W hotelu znajduje się również wypożyczalnia rowerów i kijków do nordic walkingu, a w sezonie zimowym narciarnia, w której można przechowywać sprzęt narciarski oraz wysuszyć buty i narty.

RADZIKOWSKIEGO 138
31-342 Kraków
+48 727 556 600
Pokaż
Rok założenia: 2003
Krzysztof Gończowski
DYREKTOR
+48 785 918 035

Magnadent

MAGNADENT: najwyższa jakość leczenia (obsługa turystyki medycznej od 2003 r.) • 15 lekarzy specjalistów (konsultantów) w każdej dziedzinie stomatologii, pracujących w Polsce oraz za granicą; • 24-godzinna opieka anglo- i norweskojęzycznego reprezentanta; • atrakcyjne ceny 50%-70% taniej; • intensywne, szybkie leczenie, dopracowana logistyka pobytu oraz leczenia; • transport z i na lotnisko z anglojęzycznymi kierowcami gratis; • rezerwacja biletów lotniczych, hoteli, wycieczek po Krakowie; • konsultacja specjalistyczna, RTG oraz znieczulenia miejscowe gratis; • przygotowywanie dokumentacji do refundacji kosztów leczenia.

W MAGNADENT dopasowujemy się do oczekiwań naszych pacjentów. Każda osoba zgłaszająca się do nas na leczenie traktowana jest indywidualnie i znajduje się pod bezpośrednią opieką anglo- lub norweskojęzycznego reprezentanta, który pozostaje do dyspozycji pacjenta 24 h na dobę, od momentu zgłoszenia aż do dnia odwiezienia pacjenta na lotnisko po zakończonym leczeniu. Zajmujemy się leczeniem ludzi i spełnianiem ich marzeń o pięknym uśmiechu, dlatego w pełni zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze wszystko da się przewidzieć i nigdy nie zostawiamy naszych pacjentów samych sobie! Dotyczy to także czasu po zakończeniu leczenia, kiedy nasi pacjenci chcą np. rozliczyć koszty leczenia za granicą z lokalnym ubezpieczycielem. Organizujemy dla naszych pacjentów podróż, pobyt w Polsce oraz atrakcje turystyczne w trakcie całego okresu leczenia. Doskonale znamy krakowski rynek usług turystycznych, dlatego możemy polecić wszelkie usługi, nie tylko z branży medycznej, ale również atrakcje kulturalno-rozrywkowe, zakupy lub zabiegi kosmetyczne oraz SPA. Pacjenci nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów związanych z organizacją pobytu na leczenie oraz ciągłą opieką reprezentanta.

DOSŁOŃCE 56
32-222 Racławice
+48 12 378 47 27
+48 666 855 768
Pokaż
Rok założenia: 2010
Dagmara Leja
GENERAL MANAGER
+48 604 633 762

Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA****

Hotel Mercure Racławice Dosłońce Conference & Spa**** jest częścią międzynarodowej sieci hotelowej Accor. Nasz hotel oferuje kompleksową organizację konferencji, a także wesel, komunii, chrzcin i innych imprez okolicznościowych. Ponadto posiadamy Centrum Spa & Wellness i Centrum Medical SPA. Na terenie 6 ha wokół hotelu oferujemy chatę grillową i stanowiska sportowe: Golf Driving Rage, Golf Putting Green. Boiska do: koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej/nożnej, hokeja i kort tenisowy.

Hotel Mercure Racławice Dosłońce Conference & Spa**** położony jest wśród malowniczych wzgórz Wyżyny Miechowskiej, w odległości zaledwie 50 km od Krakowa, w pobliżu historycznych Racławic. Naszym gościom oferujemy atmosferę pełną relaksu, wysoki standard obsługi oraz tradycyjną polską gościnność. Oddajemy do Państwa dyspozycji 67 komfortowo wyposażonych pokoi i apartamentów, wyposażoną w najnowsze rozwiązania audiowizualne część konferencyjną o powierzchni ponad 550 m², restaurację serwującą dania kuchni polskiej oraz międzynarodowej w autorskim wydaniu, bar z ofertą ponad 40 rodzajów koktajli i drinków oraz wyjątkowe centrum spa & wellness, oferujące gamę zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych na bazie luksusowych kosmetyków firm Thalgo i Babor, a także unikatowe w tej okolicy kąpiele i zabiegi na bazie siarki. Otoczenie hotelu umożliwia aktywny wypoczynek dla całej rodziny wśród 6 ha lasów i łąk tworzących charakterystyczny dla tego regionu pejzaż polskiej wsi: chata grillowa, staw, pole do nauki gry w golfa, kort tenisowy, rowery, quady czy przejażdżki konne – to tylko niektóre z atrakcji na świeżym powietrzu, które czekają na naszych gości.