E-Katalog

E-katalog branży turystycznej to katalog produktów i usług branży medyczno-uzdrowiskowej, sportowo rekreacyjnej i biznesowej MŚP w województwie małopolskim. Katalog przedstawia profile Małych i Średnich Przedsiębiorstw branży turystycznej i przemysłu czasu wolnego w Krakowie i Małopolsce, zainteresowanych rozwojem współpracy międzynarodowej. W katalogu znajdują się sylwetki zgłoszonych firm, informacje o ich działalności i ofertach w obszarach współpracy, wraz z danymi kontaktowymi. E-katalog umożliwi szybkie wyszukanie lokalnych partnerów i potencjalnych obszarów współpracy.

Szukasz partnerów biznesowych w Małopolsce i Krakowie? Zobacz listę Małych i Średnich Przedsiębiorstw zainteresowanych współpracą międzynarodową.

E-katalog jest dostępny w wersji on-line (poniżej) oraz w formie plików do pobrania. Pliki do pobrania są dostępne w ośmiu wersjach językowych.

WESTERPLATTE 15
31-033 Kraków
+48 12 422 95 66
Pokaż
Rok założenia: 2001
Krzysztof Jędrocha
DYREKTOR DS. HANDLOWYCH
+48 12 411 99 64

Hotel Wyspiański

Hotel Wyspiański istnieje pod tą marką na rynku hotelarskim od 2001 r. Jest to popularny obiekt zarówno wśród indywidualnych turystów, jak i polskich i zagranicznych firm i biur podróży oraz firm szkoleniowych. Jest ceniony zarówno ze względu na lokalizację oraz poziom świadczonych usług. W ostatnich latach zostały mu przyznane liczne nagrody, m.in.: Odys 2009, Medale Europejskie za usługi hotelowe (2010, 2014), Honorowa Odznaka „Za zasługi dla Turystyki” od Ministerstwa Sportu i Turystyki (2010), Dyplom dla Kadry Hotelu Wyspiański za zaangażowanie i wkład w rozwój polskiej gospodarki (2015).

Hotel Wyspiański to obiekt cieszący się od lat dużą popularnością wśród polskich i zagranicznych kontrahentów oraz klientów indywidualnych. Jest dość znaną marką w branży turystycznej zarówno w Polsce, jak i za granicą. Wielkość bazy noclegowej (231 pokoi jedno-, dwu- i trzyosobowych) daje szerokie możliwości zakwaterowania licznych grup turystycznych (młodzieżowych i dorosłych) oraz organizowania dużych szkoleń (5 sal szkoleniowych, w tym największa mogąca pomieścić do 100 osób). Hotel Wyspiański posiada także duży parking strzeżony, mogący pomieścić kilkadziesiąt aut; w tym samym budynku jest również restauracja, bar, a ponadto inne usługi komplementarne: sklep z pamiątkami, fotograf, biuro podróży, sklep spożywczy

CZAPIŃSKIEGO 2
30-048 Kraków
+48 12 631 11 33
+48 690 808 840
Pokaż
Rok założenia: 2006
Jadwiga Szymeczko
MENADŻER / PROKURENT
+48 668 663 399

Indexmedica (Metropolis S.A.)

Głównym celem działalności kliniki INDEXMEDICA jest oferowanie szerokiego spektrum wysokiej jakości usług stomatologicznych, w rozsądnej cenie dla dorosłych oraz dzieci. Cel ten realizujemy poprzez doskonalenie i rozwój profesjonalnej obsługi pacjentów, stosowanych metod zarządzania oraz zastosowanie najnowocześniejszych technologii i materiałów. W centrum stomatologii estetycznej INDEXMEDICA pracuje zespół lekarzy o wieloletnim doświadczeniu. Posiadamy certyfikat ISO 9001 od roku 2008 r.

INDEXMEDICA zlokalizowana jest w centrum Krakowa i oferuje pacjentom 5 nowocześnie wyposażonych gabinetów stomatologicznych oraz w pełni cyfrową pracownię RTG wraz z tomografem komputerowym. Cały personel kliniki posługuje się językiem angielskim oraz dodatkowo pracownicy działu obsługi pacjenta komunikują się w językach: niemieckim, norweskim, włoskim oraz francuskim. W centrum stomatologii estetycznej INDEXMEDICA pracuje zespół doświadczonych lekarzy, zajmujących się wszystkimi – niezbędnymi do prowadzenia kompleksowego leczenia stomatologicznego – specjalnościami: stomatologia zachowawcza, endodoncja, protetyka, chirurgia, pedodoncja oraz periodontologia. Trzech naszych lekarzy posiada tytuł doktora nauk medycznych (dr Andrzej Gala, dr Paweł Namysłowski, dr Daniel Uryga). Dzięki wąskiej specjalizacji nasi fachowcy mają możliwość nieustannie podwyższać stopień swoich umiejętności i kwalifikacji, zgodnie z najnowszymi osiągnięciami stomatologii europejskiej i światowej.

Krupnicza 3
31-123 Kraków
+48 12 422 58 40
Pokaż
Rok założenia: 1989
Piotr Rabczak
DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY
+48 12 422 58 40

Intercrak DCM

Jesteśmy jedną z najstarszych prywatnych firm turystyki przyjazdowej do Polski. W zakresie naszej działalności jest turystyka MICE i leisure. Posiadamy certyfikaty Poland Convention Bureau, rekomendacje Urzędu Miasta Krakowa, Polskiej Izby Turystyki, Krakowskiej Izby Turystyki, Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce, Body & Soul International, Meeting Professionals International.

Oferta nasza obejmuje kompleksową obsługę imprez turystycznych, począwszy od usług hotelowych, transportu, programu turystycznego towarzyszącego. W proponowanych programach oferujemy atrakcje Krakowa i województwa małopolskiego; począwszy od atrakcji miasta, takich jak obiekty muzealne, sakralne, zabytkowe, po atrakcje województwa (np. zamek w Niepołomicach, zamek w Pieskowej Skale, skansen w Wygiełzowie, Kopalnia Soli w Wieliczce, dwór w Sierakowie, opactwo w Tyńcu). Obiekty wykorzystywane są na spotkania, minikonferencje, prezentacje, uroczyste kolacje. Miejsca te oferowane są także na organizację koncertów, warsztatów, spotkań.

MISIOŁKA 8
31-525 Kraków
+48 12 665 14 50
Pokaż
Rok założenia: 2005
Paweł Bączek
WICEPREZES ZARZĄDU
+48 12 665 14 50

JAN-POL INCOMING TOUR OPERATOR SP. Z O.O. JAN-POL DMC POLAND

JAN-POL działa na rynku już od 25 lat. Spółka obsługuje ruch turystyczny i przyjazdowy do Polski oraz organizację usług w zakresie turystyki biznesowej i przemysłu spotkań. Segment leisure zajmuje się turystyką miejską (city break), turystyką krajoznawczo-poznawczą, turystyką studyjną, turystyką chóralną i muzyczną, turystyką aktywną, turystyką religijną oraz turystyką opartą na wydarzeniach cyklicznych w Polsce. JAN-POL jest członkiem Polskiej Izby Turystyki, Krakowskiej Izby Turystyki, Małopolskiej Organizacji Turystycznej, ETOA – European Tourism Association; posiada również rekomendację Polish Convention Bureau oraz Krakow Convention Bureau.

Dla turystki biznesowej świadczymy następujące usługi: • PROGRAM – kreacja programu szytego na miarę, project manager przypisany do Twojego eventu, szczegółowy plan wydarzenia; • TRANSPORT – transfery z i na lotnisko, autokary, taksówki, statki, nietypowe środki transportu itp.; • MIEJSCE WYDARZENIA – znalezienie, wybór i rezerwacja obiektu; • ZAKWATEROWANIE – wybór i kontraktowanie hotelu, usługi VIP; • ZWIEDZANIE – wycieczki, przewodnicy, różne środki transportu po mieście; • KUCHNIA – wybór i rezerwacja restauracji, gala dinners, lunche, przerwy kawowe, warsztaty kulinarne itp.; • ROZRYWKA – pokazy, koncerty, bilety do teatrów i na wydarzenia sportowe itp.; • MOTYWACJA / INCENTIVE – zajęcia integracyjne i teambuildingowe, usługi luksusowe itp. Dla turystyki aktywnej organizujemy programy wspinaczkowe, rowerowe oraz trekkingowe. Programy realizujemy w całej Polsce, ale przede wszystkim skupiamy się na obszarze Małopolski. Programy turystyki aktywnej realizujemy w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie i przy zaangażowaniu wykwalifikowanych przewodników oraz pilotów.

CZCHÓW
32-860 Jurków-Kamieniec
+48 888 780 222
Pokaż
Rok założenia: 2015
Beata Mrozik
WSPÓLNIK
+48 888 682 918

Kajakidunajcem.pl Pontonydunajcem.pl

Na rynku działamy jako wypożyczalnia kajaków i pontonów na rzekach Dunajec, Raba i Biała. Nasza Baza Kajakowo-Pontonowa zlokalizowana jest przy Kąpielisku Chorwacja w Jurkowie. Obsługujemy klientów indywidualnych, a także grupy. Dysponujemy parkingiem.

Nasze kajaki i pontony pływają po wodach pięknej Doliny Słonecznego Dunajca oraz rzek Raba i Białej. Wypożyczamy sprzęt na trasy kilkugodzinne, jednodniowe i kilkudniowe z transportem. Oferujemy pełne i profesjonalne usługi w zakresie wypożyczania sprzętu wodnego. Dysponujemy kajakami marki Rotomod i pontonami Wats.