E-Katalog

E-katalog branży turystycznej to katalog produktów i usług branży medyczno-uzdrowiskowej, sportowo rekreacyjnej i biznesowej MŚP w województwie małopolskim. Katalog przedstawia profile Małych i Średnich Przedsiębiorstw branży turystycznej i przemysłu czasu wolnego w Krakowie i Małopolsce, zainteresowanych rozwojem współpracy międzynarodowej. W katalogu znajdują się sylwetki zgłoszonych firm, informacje o ich działalności i ofertach w obszarach współpracy, wraz z danymi kontaktowymi. E-katalog umożliwi szybkie wyszukanie lokalnych partnerów i potencjalnych obszarów współpracy.

Szukasz partnerów biznesowych w Małopolsce i Krakowie? Zobacz listę Małych i Średnich Przedsiębiorstw zainteresowanych współpracą międzynarodową.

E-katalog jest dostępny w wersji on-line (poniżej) oraz w formie plików do pobrania. Pliki do pobrania są dostępne w ośmiu wersjach językowych.

OS. ZŁOTEJ JESIENI 12
31-827 Kraków
+48 12 681 86 00
+48 572 728 282
Pokaż
Rok założenia: 2010
Elżbieta Przybyłek
KIEROWNIK HOTELU
+48 12 681 86 01

Hotel Grand Felix

Hotel Grand Felix specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu hotelarstwa.

Przyjazny Hotel Grand Felix położony w spokojnym rejonie Nowej Huty, z doskonałym połączeniem do centrum Krakowa oraz lotniska Kraków Airport. Oferuje swoim gościom 51 komfortowych pokoi. Wszystkie pokoje są wyposażone w TV typu LED oraz bezprzewodowy i darmowy internet. Hotelowa restauracja oferuje swoim gościom potrawy kuchni polskiej oraz kontynentalnej. Hotel Grand Felix*** posiada salę konferencyjną, dostosowaną do organizacji szkoleń, narad, sympozjów oraz spotkań biznesowych. Sala mieści 40 osób w ustawieniu kinowym, 35 osób w ustawieniu bankietowym lub 25 osób w ustawieniu szkolnym. Sala wyposażona jest w: bezprzewodowy internet, ekran i projektor multimedialny, flipchart oraz rzutnik.

PLAC KOSSAKA 1
31-106 Kraków
+48 12 379 59 00
Pokaż
Rok założenia: 2009
Joanna Ostrowska
MARKETING MANAGER
+48 12 379 59 21

Hotel Kossak

Blisko 15-letnie doświadczenie w prowadzeniu działalności hotelowej obejmuje działający od 2002 r. Hotel Senacki**** oraz Hotel Kossak****, który działa od 2009 r. Zakres działalności obiektów obejmują usługi hotelowe, jak i gastronomiczne.

Hotel Kossak**** jest nowoczesnym i designerskim hotelem, położonym w samym centrum Krakowa, z niepowtarzalnym widokiem na Wawel. Hotel Kossak oferuje łącznie 60 pokoi, zaprojektowanych i dopracowanych w najdrobniejszych szczegółach. Niemal z każdego miejsca hotelu podziwiać można wspaniałe widoki na Wawel oraz Stare Miasto. Centrum konferencyjne Hotelu Kossak (znajdujące się na 6. poziomie hotelu) daje możliwość korzystania z 3 nowoczesnych sal konferencyjnych wraz z foyer z funkcją wypoczynkową i cateringową. Sale konferencyjne dają możliwość organizacji spotkań dla 170 osób. Ponadto hotel oferuje 2 restauracje: Percheron (na poziomie „0”) oraz Restaurację Cafe Oranżeria (znajdującą się na 7. piętrze hotelu) ze wspaniałym tarasem widokowym na cały Kraków. Nowoczesne rozwiązania zastosowane w obiekcie pozwalają na realizację spotkań, szkoleń, konferencji, sympozjów, pokazów, prezentacji, bankietów, wesel, imprez okolicznościowych itp. na najwyższym poziomie.

RYTRO 380
33-343 Rytro
+48 18 446 90 31
+48 605 240 240
Pokaż
Rok założenia: 2004
Monika Kowalewska
SPECJALISTA DS. PROMOCJI
+48 781 673 519

Hotel Perła Południa

W 2011 r. PBM Południe Tour sp. z o.o. otrzymała certyfikat Sądeckiej Marki Turystycznej, przyznany przez Kapitułę Sądeckiej Marki Turystycznej, powołanej w kwietniu 2011 r. w ramach konkursu branży turystycznej powiatu nowosądeckiego, którego organizatorami są: Starosta Nowosądecki, Prezydent Miasta Nowego Sącza, Rada Konsultacyjna ds. Turystyki przy Prezydencie Miasta Nowego Sącza i Staroście Nowosądeckim, Nowosądecka Izba Turystyczna, Sądecka Organizacja Turystyczna oraz Sądecka Izba Gospodarcza.

Perła Południa w Rytrze to idealne miejsce na górski wypoczynek. Hotel usytuowany jest przy stoku narciarskim, z bogatą infrastrukturą: korty tenisowe, kryty basen (również dla dzieci), sala zabaw dla najmłodszych, hala sportowa, siłownia, sauna, solarium, grota solna, spa i wellness z bogatą ofertą masaży, zabiegów wodnych i kuracji pielęgnacyjnych na twarz. Perła Południa to również idealne zaplecze konferencyjne. Do dyspozycji naszych klientów mamy 7 sal konferencyjnych, mieszczących od 15 do 300 osób. Każda sala jest w pełni wyposażona tak, by przeprowadzane spotkania były profesjonalne i atrakcyjne dla słuchaczy. W restauracji Pod Jesionową Polaną oraz karczmie Nad Potokiem można skosztować tego, co przygotowaliśmy. Nasze 2 restauracje hotelowe serwują tradycyjne dania kuchni polskiej oraz dania czerpiące z kuchni całego świata. Na życzenie gości przygotowujemy potrawy wegetariańskie, dietetyczne i niskokaloryczne. Jesteśmy pod tym względem bardzo elastyczni. Perła Południa posiada 190 miejsc w komfortowych pokojach 1-, 2- oraz 3-osobowych. Dla najbardziej wymagających gości przygotowane są apartamenty.

BASZTOWA 25
31-156 Kraków
+48 12 422 12 33
Pokaż
Rok założenia: 1990
Stanisław Komusiński
DYREKTOR
+48 12 422 11 11

Hotel Polonia

Trzygwiazdkowy hotel Polonia to jeden z najstarszych hoteli w Krakowie, działający pod tą nazwą od 1917 r.; zlokalizowany jest 5 minut marszu od Dworca Głównego i Galerii Krakowskiej, w samym centrum Krakowa, co umożliwia piesze zwiedzanie zabytków miasta. Przedsiębiorstwo jest członkiem Małopolskiej Izby Hotelarskiej „Gremium”

Z okien hotelu roztacza się wspaniały widok na stary Kraków z Teatrem Słowackiego na pierwszym planie i jedynie w tym miejscu zachowanymi murami obronnymi miasta. W pobliżu znajduje się średniowieczna Brama Floriańska i Barbakan, skąd królowie polscy rozpoczynali triumfalne wjazdy na Wawel. Hotel przyciąga uwagę charakterystyczną fasadą z cegły, wyróżniającą się wśród otaczających kamienic. Oferujemy: • pokoje dwuosobowe z możliwością dostawki, pokoje typu studio, apartament; • restaurację serwującą dania kuchni polskiej i europejskiej; • sale konferencyjne z wyposażeniem; • bezprzewodowy internet; • windę, • miejsca parkingowe

Al.Inż.Leona Nowotarskiego 3
33-380 Krynica-Zdrój
+48 18 473 65 00
+48 508 095 478
Pokaż
Rok założenia: 2008
Grzegorz Kuraś
DYREKTOR SPRZEDAŻY
+48 18 473 65 24

Hotel Prezydent**** Krynica-Zdrój

Hotel Prezydent**** zlokalizowany jest w centrum Krynicy-Zdroju, tuż u podnóża Góry Parkowej przy Krynickim Deptaku. Tradycja Hotelu Prezydent sięga aż 1931 r., kiedy to Ignacy Mościcki, prezydent RP, zakochał się w Krynicy i podjął decyzję o budowie Willi Prezydenckiej. Hotel Prezydent**** dysponuje 179 miejscami w 60 komfortowych, przestronnych i klimatyzowanych pokojach oraz w 6 apartamentach.

Hotel do dyspozycji gości oddaje: Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne, 8 komfortowych, klimatyzowanych sal, w tym 3 sale restauracyjno-konferencyjne VIP Room, przeznaczone na spotkania biznesowe w wąskim gronie i kameralne konferencje. Rozwiązania techniczne naszych sal umożliwiają ich podział na kilka stref. Każda sala wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny. • Restauracja Magnolia to wyśmienita, tradycyjna, lokalna kuchnia oferująca wykwintne, lokalne menu, które zaspokoi gusta najbardziej wymagających gości. Specjalnością Restauracji Magnolia są krynickie rydze z patelni oraz pstrąg wędzony w dymie drzewa olchowego. • Klub Muzyczny Jack’s Place – codziennie przez 7 dni w tygodniu muzyka na żywo. Jack’s Place Club posiada doskonale wyposażony bar, profesjonalny personel, który serwuje wyśmienite autorskie koktajle i drinki. • Ambasada Zdrowia i Urody SPA – to profesjonalny i nowoczesny kompleks oferujący gościom 16 nowoczesnych gabinetów kosmetycznych i terapeutycznych, w których wykonujemy masaże, zabiegi rehabilitacyjne, kosmetyczne i z zakresu medycyny estetycznej. Dodatkowo oferujemy basen jacuzzi i zespół saun: fińską, turecką i na podczerwień.