E-Katalog

E-katalog branży turystycznej to katalog produktów i usług branży medyczno-uzdrowiskowej, sportowo rekreacyjnej i biznesowej MŚP w województwie małopolskim. Katalog przedstawia profile Małych i Średnich Przedsiębiorstw branży turystycznej i przemysłu czasu wolnego w Krakowie i Małopolsce, zainteresowanych rozwojem współpracy międzynarodowej. W katalogu znajdują się sylwetki zgłoszonych firm, informacje o ich działalności i ofertach w obszarach współpracy, wraz z danymi kontaktowymi. E-katalog umożliwi szybkie wyszukanie lokalnych partnerów i potencjalnych obszarów współpracy.

Szukasz partnerów biznesowych w Małopolsce i Krakowie? Zobacz listę Małych i Średnich Przedsiębiorstw zainteresowanych współpracą międzynarodową.

E-katalog jest dostępny w wersji on-line (poniżej) oraz w formie plików do pobrania. Pliki do pobrania są dostępne w ośmiu wersjach językowych.

ŚW. BENEDYKTA 6A/8
30-536 Kraków
+48 507 381 364
Pokaż
Rok założenia: 2015
Julien Hallier
DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY
+48 504 967 661

Destination Poland

Destination Poland jest wiarygodną, docenianą i prężnie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w zakresie turystki biznesowej do Polski (Destination Management Company), działającą na rzecz promocji Polski na arenie międzynarodowej jako miejsca realizacji projektów z zakresu MICE. Członkostwo: MPI Poland Chapter, Krakowska Izba Turystyki, Małopolska Organizacja Turystyczna, Forum Turystyki Przyjazdowej (Polska Organizacja Turystyczna), Francusko-Polska Izba Gospodarcza. Nagrody: ODYS 2016 (Krakowska Izba Turystyki), MP Power Awards 2016 – MP Power 12: Meeting Planner – DMC / PCO.

Nazwa produktu: Meet in Kraków. Jako Destination Management Company firma Destination Poland posiada rozległą wiedzę lokalną, co stanowi dla klientów dużą wartość dodaną. Świadczymy spójne, kompleksowe i spersonalizowane usługi dla klientów, takie jak zakwaterowanie w hotelach nowoczesnych lub butikowych, konferencje i spotkania biznesowe w miejscach konwencjonalnych lub unikalnych nowoczesnych lub zabytkowych (ICE Kraków, Muzeum UJ Collegium Maius, Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, Pałac pod Baranami itp.), wycieczki kulturowe i turystyczne – zapoznanie się z dziedzictwem kulturowym i przyrodniczym regionu, transport, usługi gastronomiczne, uroczyste kolacje i wieczory w miejscach niecodziennych (Kopalnia Soli Wieliczka, Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie, Muzeum Narodowe w Krakowie – Galeria Sztuki XIX wieku itp.), zajęcia integracyjne, teambuildingowe: warsztaty gotowania, warsztaty muzyki i tańców regionalnych, emocjonalne gry miejskie po Krakowie, warsztaty rękodzieła, degustacja nalewek regionalnych, ekspedycja podziemna w Kopalni Soli Wieliczka, communism tours, zajęcia sportowe, np. w Tatrach lub Pieninach (rafting, kulig zimą itp.).

Sieraków 233
32-410 Dobczyce
+48 12 312 24 23
+48 600 226 150
Pokaż
Rok założenia: 2011
Monika Maciejko
Koordynator sprzedaży
+48 512 526 110

Dwór Sieraków

Dwór Sieraków to 4-gwiazdkowy hotel położony 25 km od Krakowa, 10 km od Wieliczki. Hotel ma 30 pokoi dwuosobowych, z okien których można podziwiać otaczający hotel park ze starodrzewem.
Na przestrzeni 6 lat działalności hotel zdobył wiele prestiżowych odznaczeń, w tym ocena 9,3 wg booking.com. Z kolei hotelowa restauracja cieszy się znakiem rekomendacji Slow Food Polska oraz 2 czapkami w prestiżowym przewodniku kulinarnym Gault & Millau. Ponadto nasza karta win zyskała nagrodę Award of Excellence amerykańskiego magazynu The Wine Spectator.

Dwór Sieraków jest od 5 lat centrum krzewienia kultury winiarskiej. Corocznie od 2013 r. odbywa się tu wiosną międzynarodowy Salon Degustacyjny Ogrody Wina, a jesienią Gala Człowieka Roku magazynu „Czas Wina”.
W dworze działa szkoła wina. Restauracja dysponuje najdłuższą listą win w Małopolsce i otrzymała w 2015 r. certyfikat jakości The Wine Spectator (Award of Excellence).
Hotel sygnuje produkty spożywcze swoim logiem: serię Wódek Dwór Sieraków (6 etykiet), konfitury i inne przetwory wyrabiane w restauracji. Obiekt należy do Fundacji Polish Prestige Hotels, zrzeszającej właścicieli zabytkowych hoteli z misją ratowania dziedzictwa narodowego.
Restauracja hotelowa, zgodnie z filozofią slow food, korzysta z lokalnych produktów spożywczych.
Właściciel obiektu udostępnia jego pomieszczenia na koncerty muzyczne, na które zapraszani są mieszkańcy okolicy.

Park Górny 7
34-460 Szczawnica
+48 18 540 04 00
Pokaż
Rok założenia: 2011
Bernadetta Kozubska-Polaczyk
Manager ds. klientów
+48 519 067 700

Dworek Gościnny Szczawnica

Obiekt wyposażony jest w niezbędne zaplecze, służące obsłudze konferencji i kongresów.
W swojej działalności może pochwalić się takimi wydarzeniami jak:

  • Kongres Uzdrowisk Polskich,
  • Master Class – 2016 i 2017,
  • Kongres Balneologiczny,
  • Konferencja Raiffeisen Bank,
  • 100 Best Restaurants 2016.

Nasza działalność rozpoczęła się w 2011 r.; do dziś, jedynie z naszych środków finansowych, udało nam się wypromować obiekt na tyle, iż obecnie cieszy się dużym zainteresowaniem, zarówno w sektorze konferencyjnym, jak i weselnym oraz kulturalnym.

Dworek Gościnny znajduje się w Szczawnicy, miejscowości położonej w południowej części Polski. Obiekt mieści się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji – w sercu szczawnickiego uzdrowiska.

  • SALA GŁÓWNA – mobilna widownia, w godzinę zmieniająca się w salę balową o powierzchni 420 m2. Widownia stopniowana, mieszcząca 350 osób. Event zasiadany mieści 250 osób.
  • FOYER – idealnie nadaje się jako powierzchnia wystawiennicza lub miejsce na catering bądź mniejsza sala weselna. Powierzchnia 180 m2.
  • BIBLIOTEKA – to zarówno miejsce na lekki odpoczynek, jak również doskonała opcja na przerwy kawowe czy drobny catering. Przestronna sala zapewnia komfort odpoczynku pomiędzy spotkaniami. Powierzchnia 116 m2.
  • JAZZ BAR – to głównie restauracja z kuchnią międzynarodową, ale również idealne miejsce na małe kameralne spotkania, biznesowe kolacje czy koncerty. Powierzchnia 177 m2.

Cały obiekt jest klimatyzowany, z kompleksową informatyzacją oraz z dostępem do wi-fi. W jego skład wchodzą również przylegające doń ogrody i tarasy. Dworek Gościnny posiada również profesjonalnie przygotowane zaplecze służące organizacji złożonych wydarzeń (mobilna scena, zaplecze organizacyjne oraz przestronne garderoby).

GRODZKA 54
31-044 Kraków
+48 12 633 65 56
+48 502 535 458
Pokaż
Rok założenia: 2006
Ernest Mirosław
WŁAŚCICIEL
+48 502 535 458

Ernesto Travel

Biuro Ernesto Travel specjalizuje się w turystyce przyjazdowej do Polski i Europy. Rocznie gościmy w naszym kraju oraz w krajach Europy Środkowo-Wschodniej ok. 10 tys. osób z zagranicy, głównie z Włoch, Hiszpanii, Niemiec, Francji, Portugalii, USA, Meksyku. Ogromną satysfakcję daje nam pokazywanie Polski i jej uroków turystom z zagranicy. Zajmujemy się zarówno turystyką grupową, jak i podróżami dla klientów indywidualnych. Najważniejszym wydarzeniami, które zorganizowaliśmy były: 1) Celebracja Symfoniczno-Katechetyczna „Cierpienie Niewinnych”, 2) Światowe Dni Młodzieży 2016.

Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną ofertę dostosowaną do jego potrzeb i budżetu. Dotychczasowe doświadczenie, zdobyte w czasie realizacji podróży po całej Europie, sprawia, że dla potrzeb każdej grupy jesteśmy w stanie dobrać indywidualnie trasę podróży i standard hoteli. Współpracujemy z zaufanymi firmami transportowymi i przewodnikami, co gwarantuje bezpieczeństwo i profesjonalizm naszych podróży.

ŻAGLOWA 13A
31-979 Kraków
+48 12 397 15 40
+48 691 709 096
Pokaż
Rok założenia: 2009
Monika Dymacz-Kaczmarczyk
DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY
+48 691 709 096

Exprofesso Monika Dymacz-Kaczmarczyk S.J.

Exprofesso to firma szkoleniowo-eventowa, specjalizująca się w team buildingu oraz grach wykorzystywanych na potrzeby działów HR i marketingu. Od 2016 r. Exprofesso jest wyłącznym polskim przedstawicielem największej sieci teambuildingowej na świecie – Catalyst Global. Jesteśmy Rekomendowanym Organizatorem Podróży Motywacyjnych (Poland Convention Bureau i Krakow Convention Bureau). W 2016 r. Monika Dymacz-Kaczmarczyk zwyciężyła w kategorii team building w konkursie MP Power Awards 2016 TOP 12, a w 2017 r. uzyskaliśmy tytuł Best Team Building Company, Central Europe w konkursie Business Excellence.

Exprofesso dostarcza programy edutainment dla grup biznesowych z Polski i zagranicy. Firma opracowała dziesiątki programów integracyjnych i szkoleń w celu zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagających klientów korporacyjnych. Na co dzień zajmuje się tworzeniem wspierających cele biznesowe gier symulacyjnych. Ta innowacyjność doprowadziła Exprofesso do ekspansji na rynkach międzynarodowych. W innowacyjny sposób firma łączy elementy szkoleniowe i eventowe, proponując hybrydowe projekty rozwojowe. Firma dysponuje szeroką pulą gier strategicznych i fabularnych, które pozwalają zmierzyć się z wieloma aspektami funkcjonowania firmy na rynku. Po długim okresie rozmów i audytów przeprowadzonych w Exprofesso przez firmę Catalyst Global (największą organizację teambuildingową na świecie) Exprofesso zostało wyłącznym przedstawicielem tej organizacji w Polsce, stając się jednocześnie współwłaścicielem 170 najlepszych i najbardziej sprawdzonych na świecie programów teambuildingowych, mając możliwość realizacji globalnych projektów szkoleniowo-eventowych, przy zachowaniu tych samych standardów jakościowych, niezależnie od miejsca dostarczenia projektu.