E-Katalog

E-katalog branży turystycznej to katalog produktów i usług branży medyczno-uzdrowiskowej, sportowo rekreacyjnej i biznesowej MŚP w województwie małopolskim. Katalog przedstawia profile Małych i Średnich Przedsiębiorstw branży turystycznej i przemysłu czasu wolnego w Krakowie i Małopolsce, zainteresowanych rozwojem współpracy międzynarodowej. W katalogu znajdują się sylwetki zgłoszonych firm, informacje o ich działalności i ofertach w obszarach współpracy, wraz z danymi kontaktowymi. E-katalog umożliwi szybkie wyszukanie lokalnych partnerów i potencjalnych obszarów współpracy.

Szukasz partnerów biznesowych w Małopolsce i Krakowie? Zobacz listę Małych i Średnich Przedsiębiorstw zainteresowanych współpracą międzynarodową.

E-katalog jest dostępny w wersji on-line (poniżej) oraz w formie plików do pobrania. Pliki do pobrania są dostępne w ośmiu wersjach językowych.

OPOLSKA 14A
31-323 Kraków
+48 12 376 37 00
Pokaż
Rok założenia: 2008
Anna Widła
DYREKTOR DS. SPRZEDAŻY I MARKETINGU
+48 12 376 37 97

Best Western Premier Hotel Krakow

Hotel przede wszystkim należy do sieci Best Western, w związku z czym nasi goście, klienci i kontrahenci mogą liczyć na sieciowe standardy, wysoką jakość obsługi oraz udogodnienia dodatkowe, wymagane przez sieć. Audyt sprawdzający powyższe standardy wypada raz w roku i hotel musi go przejść pozytywnie, aby móc dalej posługiwać się znakiem Best Western. Hotel jest centrum konferencyjnym, które do dyspozycji oddaje 7 sal konferencyjnych, dlatego poszczycić się może organizacją wielu imprez, konferencji (dla branży medycznej, finansowej czy informatycznej), a także eventów, szkoleń, kongresów i targów.

Elegancki hotel dla wymagających gości. Oferuje pokoje z niebanalnym wystrojem, nowocześnie wyposażone centrum konferencyjne, restaurację z kuchnią na najwyższym poziomie oraz centrum rekreacji. Obsługa sprosta wszystkim Państwa wymaganiom. Hotel Best Western Premier Kraków dysponuje 169 pokojami, w tym 4 apartamentami oraz 2 pokojami przystosowanymi dla gości niepełnosprawnych. Oferuje 8 sal konferencyjnych z modułowymi ścianami, umożliwiającymi swobodną aranżację wnętrz, nawet dla 800 osób, o powierzchni 1000 m². Dopełnieniem sal konferencyjnych jest przestronne lobby liczące 330 m², idealne do organizacji targów, wystaw, a nawet koncertów. W naszym centrum konferencyjnym zapewniamy gościom takie udogodnienia, jak: projektor multimedialny, flipchart, mównica, rzutnik folii, odtwarzacz DVD/CD. Gustowna hotelowa restauracja może pomieścić do 260 osób. Dania serwowane przez naszego szefa kuchni oraz jego zespół zadowolą podniebienia nawet najbardziej wytrawnych smakoszy. Do dyspozycji gości oddajemy też bar oraz basen z dostępem do sauny. Obiekt jest klimatyzowany, wyposażony w sieć wi-fi, dysponuje parkingiem na 230 samochodów.

NORYMBERSKA 10C/9
30-376 Kraków
+48 12 384 86 36
+48 602 110 410
Pokaż
Rok założenia: 1989
Joanna Bugajska
KIEROWNIK BIURA
+48 602 110 410

Biuro Turystyczne Krakus Karol Tomczyk

Od 2004 r. jesteśmy kluczowym partnerem największego parku wodnego z zakwaterowaniem na Słowacji – Tatralandii. W kolejnych latach rozszerzaliśmy swoją ofertę o dalsze obiekty i dziś reprezentujemy największe aquaparki z północy Słowacji oraz Czech: Tatralandię, Besenovą, AquaCity Poprad, Centrum Babylon Liberec, Aqualand Moravia i Aquapalace Praga. Współpracujemy także z ośrodkami narciarskimi w zakresie sprzedaży ski- -passów oraz miejsc noclegowych tuż przy wyciągach. Kompleksowo organizujemy imprezy integracyjno-motywacyjne oraz szkolenia i konferencje w partnerskich obiektach.

W naszej ofercie posiadamy obiekty, które są idealnym miejscem do wypoczynku i relaksu z rodziną, a jednocześnie stanowią świetne miejsce do kompleksowej organizacji konferencji, szkolenia czy wyjazdu integracyjnego dla pracowników. Tatralandia Holiday Resort to całoroczny kompleks wodny z zakwaterowaniem w klimatycznych domkach tylko 60 km od granicy. Oferuje liczne atrakcje wodne, 500 miejsc noclegowych oraz centrum konferencyjne, mogące pomieścić 420 osób.

Wapienne 59
38-307 Sękowa
+48 792 539 187
Pokaż
Rok założenia: 2010
Marta Gut Kowalska
Zarządzająca
+48 792 539 187

Buczynowa Dolina - noclegi, Beskid Niski

Buczynowa Dolina – Noclegi prowadzi wynajem miejsc noclegowych od 2010 r., ponadto w swej ofercie posiada usługi Witalnej Wioski: sauny i japońską beczkę oraz wypożyczalnie rowerów i nart biegowych. Jest on członkiem Sądeckiej Organizacji Turystycznej, uczestnikiem programu Małopolska Wieś dla Seniorów, wyróżnionym w konkursie Wielkie Odkrywanie Małopolski.

Otrzymał wyróżnienie Gufik Select oraz miano Miejsca z Klimatem.

Buczynowa Dolina – Noclegi posiada 6,5 ha zieleni w Wapiennym (uzdrowisko), leżącym w otulinie Magurskiego Parku Narodowego, gdzie funkcjonuje Buczynowa Dolina oferująca wynajem pokoi z łazienkami:

  • trzy pokoje czteroosobowe,
  • dwa pokoje trzyosobowe,
  • jeden pokój dwuosobowy,
  • studio składające się z trzech pokoi dwuosobwych i łazienki.

Na miejscu można zamówić wyżywienie przygotowywane na bazie lokalnych produktów.
Ponadto w swoje ofercie oferujemy usługi Witalnej Buczynowej, czyli dwie sauny (tradycyjną oraz na podczerwień) oraz japońską beczkę.
Na miejscu można skorzystać z wypożyczalni sprzętu sportowego: rowerów (w tym dwóch elektrycznych) oraz nart biegowych przełajowych (backcountry).

Chochołów 400
34-513 Chochołów
+48 781 300 301
Pokaż
Rok założenia: 2006
Agnieszka Tinc
KIEROWNIK DS. MARKETINGU I SPRZEDAŻY
+48 572 708 095

Chochołowskie Termy Sp.z o.o.

Chochołowskie Termy to kompleks basenowy o funkcjach rekreacyjnych, zasilany wodą termalną z ujęcia w Chochołowie (PIG-1) w gminie Czarny Dunajec na Podhalu. Spółka ma obecnie charakter mikrofirmy rodzinnej.

• Baseny termalne – największe na Podhalu. • Kąpiele terapeutyczne – solankowe i siarkowe. • SPA – bazujemy na naturalnych kosmetykach. • Saunarium – największa strefa saun na Podhalu. Wyjątkowe pokazy Sauna Mistrzów. • Siłownia – wyposażona w sprzęt polecany przez profesjonalistów. • Restauracja Chochołowska – nowoczesna regionalna kuchnia. • Sale bankietowe, sale konferencyjne

Raciborska 7-11/7
30-384 Kraków
+48 507 381 364
Pokaż
Rok założenia: 2013
Magdalena Biernat
WŁAŚCICIELKA
+48 507 381 364

Come To Poland Incoming Tour Operator

Come to Poland jest organizatorem turystyki przyjazdowej do Polski i Europy Centralnej. Oferuje organizację usług turystycznych dla klientów indywidualnych oraz grup, na zlecenie innych touroperatorów, firm, instytucji i osób prywatnych. Ma siedzibę w Krakowie.

Firma zajmuje się organizacją kongresów, konferencji i wyjazdów typu incentive na terenie całego kraju.