E-Katalog

E-katalog branży turystycznej to katalog produktów i usług branży medyczno-uzdrowiskowej, sportowo rekreacyjnej i biznesowej MŚP w województwie małopolskim. Katalog przedstawia profile Małych i Średnich Przedsiębiorstw branży turystycznej i przemysłu czasu wolnego w Krakowie i Małopolsce, zainteresowanych rozwojem współpracy międzynarodowej. W katalogu znajdują się sylwetki zgłoszonych firm, informacje o ich działalności i ofertach w obszarach współpracy, wraz z danymi kontaktowymi. E-katalog umożliwi szybkie wyszukanie lokalnych partnerów i potencjalnych obszarów współpracy.

Szukasz partnerów biznesowych w Małopolsce i Krakowie? Zobacz listę Małych i Średnich Przedsiębiorstw zainteresowanych współpracą międzynarodową.

E-katalog jest dostępny w wersji on-line (poniżej) oraz w formie plików do pobrania. Pliki do pobrania są dostępne w ośmiu wersjach językowych.

WYSOWA-ZDRÓJ 149
38-316 Wysowa-Zdrój
+48 18 353 22 20
+48 882 070 103
Pokaż
Rok założenia: 1959
Joanna Zygadło
PRACOWNIK DS. MARKETINGU
+48 606 133 033

Uzdrowisko Wysowa S.A.

Zasadniczym profilem „Uzdrowiska Wysowa” S.A. jest prowadzenie leczenia uzdrowiskowego i rehabilitacji oraz produkcja wód mineralnych, leczniczych i smakowych. Posiadamy pełnoprofilowe laboratorium analityczne, oferujące szeroki zakres badań. Jesteśmy jedynym uzdrowiskiem w Polsce, które prowadzi Uzdrowiskowy Ośrodek Dializy Pozaustrojowej. Otrzymaliśmy wiele nagród i wyróżnień, m.in. wielokrotnie tytuł Gazeli Biznesu, Diament Forbesa, certyfikat Promotora Zdrowia. Byliśmy też wyróżnieni za turnusy dla diabetyków oraz uzyskaliśmy Laury Konsumenta dla naszych wód mineralnych i leczniczych

Możemy zaoferować leczenie cukrzycy, układu moczowego (hemodializa i dializa otrzewnowa), pokarmowego, oddechowego, mięśniowego i kostno-stawowego. Jesteśmy jedynym uzdrowiskiem posiadającym stację dializ w warunkach uzdrowiskowych. Formy pobytu:

  • turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych;
  • wczasy lecznicze dla emerytów i rencistów;
  • wczasy lecznicze i wypoczynkowe;
  • turnusy odchudzające;
  • oferty specjalne;
  • pobyty refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia i Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Posiadamy własna bazę zabiegową, w tym basen rehabilitacyjny i kriosaunę. Posiadamy także własne wody lecznicze: Henryk, Józef i Franciszek oraz Aqua Kosmetyki na bazie naturalnych wód mineralnych. Atrakcje w Wysowej-Zdroju: Pijalnia Wód Mineralnych, Park Uzdrowiskowy, Park Wodny, Park Linowy, turystyka konna – przejazdy bryczkami i w siodle, nauka jazdy konnej, szlaki turystyczne piesze, rowerowe, konne i narciarskie, ścieżki do nordic walkingu, Szlak Przemysłu Uzdrowiskowego, Szlak Architektury Drewnianej (cerkiew), kręgielnia, Jaskinia Solna, kompleks sportowy Orlik, w zimie – lodowisko, korty tenisowe z nawierzchnią sztuczną i naturalną; dwa piesze przejścia graniczne ze Słowacją, obszar NATURA 2000 (lasy i góry Beskidu Niskiego).

DŁUGA 10/122
32-065 Krzeszowice
+48 601 804 543
+48 604 059 430
Pokaż
Rok założenia: 2008
Rafał Kowalski
WŁAŚCICIEL
+48 601 804 543

Viaggi.pl

VIAGGI.PL to touroperator działający od 2008 r., specjalizujący się w ofertach przygotowywanych „na miarę” – zarówno dla grup, jak i klientów indywidualnych. Dzięki elastycznemu podejściu do klienta zapewniamy propozycje w pełni spersonalizowane i dostosowane do jego oczekiwań i możliwości. Działamy aktywnie zarówno na rynku krajowym, jak i za granicą. Jesteśmy członkiem Małopolskiej Organizacji Turystycznej.

W swojej bogatej ofercie – tak wyjazdowej, jak i przyjazdowej do Polski – VIAGGI.PL posiada propozycje tras kulturalnych, pielgrzymkowych, aktywnych, udziału w wydarzeniach kulturalnych i sportowych, biznesowych, turystyki aktywnej, spa i wellness, dla rodzin z dziećmi. Specjalizuje się w ofertach dla ludzi aktywnych, m.in. wypraw rowerowych, trekkingowych, dla golfistów. Organizuje wyjazdy i udział w targach i konferencjach krajowych i zagranicznych. Posiada również bogate doświadczenie w organizacji wydarzeń kulturalnych dla grup krajowych i zagranicznych: koncerty, spektakle teatralne, plenery malarskie i fotograficzne. Swoją ofertę kieruje również do grup szkolnych i młodzieżowych (tak krajowych, jak i zagranicznych), promując wśród nich aktywne odkrywanie Małopolski – poprzez rajdy piesze i rowerowe, gry miejskie i terenowe, wyprawy geolokacyjne.