E-Katalog

E-katalog branży turystycznej to katalog produktów i usług branży medyczno-uzdrowiskowej, sportowo rekreacyjnej i biznesowej MŚP w województwie małopolskim. Katalog przedstawia profile Małych i Średnich Przedsiębiorstw branży turystycznej i przemysłu czasu wolnego w Krakowie i Małopolsce, zainteresowanych rozwojem współpracy międzynarodowej. W katalogu znajdują się sylwetki zgłoszonych firm, informacje o ich działalności i ofertach w obszarach współpracy, wraz z danymi kontaktowymi. E-katalog umożliwi szybkie wyszukanie lokalnych partnerów i potencjalnych obszarów współpracy.

Szukasz partnerów biznesowych w Małopolsce i Krakowie? Zobacz listę Małych i Średnich Przedsiębiorstw zainteresowanych współpracą międzynarodową.

E-katalog jest dostępny w wersji on-line (poniżej) oraz w formie plików do pobrania. Pliki do pobrania są dostępne w ośmiu wersjach językowych.

ŚW. FILIPA 23/3
31-150 Kraków
+48 12 429 44 99
+48 533 198 898
Pokaż
Rok założenia: 2005
Marcin Andrukowicz
SPECJALISTA DS. KLIENTA BIZNESOWEGO
+48 533 198 898

SeeKraków

Firma UTC Tour Operator, której częścią są See4Business oraz 4Health, jest jedną z największych firm turystycznych w Małopolsce, świadczącą usługi dla zagranicznych turystów indywidualnych i grupowych oraz dla biznesu. Od 2005 r. obsłużyliśmy ponad 600 tys. gości. Marka See4Business specjalizuje się w organizacji konferencji, spotkań biznesowych, turystyce incentive, usługach business concierge. 4Health oferuje specjalizowaną turystykę medyczną, połączoną z ofertą spa i wellness oraz programami turystycznymi. UTC Tour Operator jest członkiem British Polish Chamber of Commerce.

See4Business specjalizuje się w obsłudze polskich i zagranicznych przedsiębiorców, a także klientów instytucjonalnych.

  • Conferences & Events – pełna obsługa konferencji oraz spotkań biznesowych.
  • Business Concierge – kompleksowe i dopasowane do Twoich potrzeb usługi concierge dla klienta biznesowego na poziomie VIP.
  • Leisure – wyjątkowe i szyte na miarę programy zwiedzania unikatowych oraz tych najbardziej znanych miejsc w Polsce.
  • Incentive – wyjazdy motywacyjne na terenie Polski.

Staramy się zaskakiwać uczestników oryginalnymi miejscami, ciekawymi atrakcjami. Ważnymi wartościami są dla nas ekologia, lokalność i tradycje związane z regionem. 4Health świadczy klientom zagranicznym usługi obszaru turystyki medycznej. Oferuje najwyższej jakości świadczenia stomatologiczne, w tym zabiegi dentystyki kosmetycznej. Współpracujemy z cenionymi klinikami chirurgii plastycznej i estetycznej. Proponujemy wyjątkowe wyjazdy uzdrowiskowe i rehabilitacyjne oraz pobyty w centrach spa i wellness. Świadczenia marki 4Health oferowane są wraz z pakietami wycieczek krajoznawczych, za sprawą których pobyt w Polsce staje się kompleksowy, atrakcyjny i niepowtarzalny.

MOGILSKA 58/20
31-546 Kraków
+48 606 785 111
+48 606 785 111
Pokaż
Rok założenia: 2012
Aldona Pastuszak
DYREKTOR GENERALNY
+48 606 785 111

Skyway DMC Poland

Biuro turystyki przyjazdowej Skyway DMC Poland działa w całej Polsce od 2012 r. Jesteśmy wpisani do Centralnego Rejestru Organizatorów Turystyki oraz ubezpieczeni w AXA. Dzięki doświadczeniu i rozległej wiedzy nasz zespół zajmuje się kompleksową organizacją pobytów dla grup i gości indywidualnych odwiedzających Polskę, oferując usługi specjalistyczne: organizację konferencji, imprez firmowych, zajęć sportowych i rekreacyjnych, zabiegów SPA oraz wszelkiego rodzaju usługi na zamówienie, a także podstawowe usługi turystyczne: rezerwację hoteli, lokalny transport i wycieczki z przewodnikiem.

W zakres naszych usług wchodzi:
• stworzenie indywidualnej oferty odpowiadającej wymaganiom poszczególnego Klienta, wraz z wyszukaniem obiektu o odpowiedniej infrastrukturze i lokalizacji oraz przygotowaniem optymalnego programu dla dowolnej ilości uczestników

  • kompleksowa organizacja spotkań i konferencji • organizacja spotkań branżowych, zwiedzania specjalistycznego, wykładów i seminariów
  • organizacja bankietów, występów artystycznych i pokazów
  • szeroki wybór scenariuszy integracyjnych: gier miejskich i terenowych, konkurencji sportowych, konkursów drużynowych
  • aktywna turystyka miejska: m. in. na rowerach, Segwayach
  • imprezy rekreacyjno-sportowe z wynajmem sprzętu i instruktorami, obejmujące m. in. sporty wodne, off-road, jazdę quadami, narciarstwo i inne sporty zimowe, go-karting
  • organizacja pobytów lub zabiegów SPA
KARMELICKA 32/15A
31-128 Kraków
+48 12 632 79 99
+48 601 582 822
Pokaż
Rok założenia: 1994
Dominik Padalis
Prezes zarządu
+48 601 582 822

Supertramp

Na rynku turystycznym od 1994 r. Organizujemy wyjazdy do Azji, obu Ameryk, Afryki, Australii i Oceanii oraz Europy Wschodniej. Jest to głównie turystyka trampingowa, w małych grupach, ale również incentive, podróże „szyte na miarę”.

Jesteśmy organizatorem turystyki głównie trampingowej, praktycznie do każdego zakątku świata. Specjalizujemy się w Azji, Ameryce Południowej i Północnej, Afryce, ale również organizujemy wyjazdy do Australii, Oceanii oraz Europy Wschodniej. Organizujemy też wyjazdy na zamówienie, incentive, dla firm, wyjazdy na konferencje.

KRUPNICZA 3
31-123 Kraków
+48 12 422 76 00
Pokaż
Rok założenia: 1998
Anna Jędrocha
PREZES ZARZĄDU
+48 602 459 178

Symposium Cracoviense

Symposium Cracoviense działa na rynku turystyki biznesowej od 1998 r. i oferuje profesjonalną obsługę logistyczną i techniczną kongresów, konferencji, prezentacji i wystaw. Firmę tworzy doświadczony zespół, od wielu lat zajmujący się organizacją krajowych i międzynarodowych spotkań, gromadzących od 100 do 2000 uczestników. Rekomendacje: Profesjonalnego Organizatora Kongresów (wydane przez Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej) oraz Urzędu Miasta Krakowa. Certyfikat: „Zielone Biuro”. Firma należy do International Congress & Convention Association.

Najważniejszym czynnikiem, który decyduje o sukcesie wydarzenia, jest organizacja sprawnie działającego Sekretariatu Konferencji, zarówno w trakcie przygotowań, jak i jego realizacji. Symposium Cracoviense zapewnia kompleksową obsługę sekretariatu, wykorzystując własne lub licencjonowane systemy zarządzania spotkaniami w oparciu o wypracowane procedury na przestrzeni wielu lat doświadczenia w tym zakresie. Zapewniamy koordynację programu i budżetu, wynajem sal na oficjalne spotkania i program towarzyszący, usługi cateringowe, projekt i produkcję materiałów konferencyjnych, profesjonalny sprzęt audiowizualny, szeroki wachlarz możliwości aranżacji sal wykładowych i powierzchni wystawienniczych, dekoracji oraz szereg dodatkowych usług związanych z obsługą podróży, rezerwacją miejsc hotelowych w kraju i zagranicą, rent a car, usługi przewodników i pilotów. Posiadamy również doświadczenie i wiedzę przydatne przy realizacji kreatywnych i fascynujących imprez eventowych. Tym wszystkim zajmuje się nasz zespół. Wydarzenia realizujemy na terenie całej Polski. Nasze doświadczenie, know-how oraz sprawdzone procedury logistyczne są gwarancją udanego przedsięwzięcia.

MAŁE ŻYWCZAŃSKIE 16A
34-500 Zakopane
+48 18 206 40 50
+48 690 012 013
Pokaż
Rok założenia: 1999
Michał Pietrzak
DYREKTOR
+48 690 012 013

Szarotka***

Posiadamy trzy gwiazdki wedle klasyfikacji Małopolskiego Urzędu Marszałkowskiego. Współpracujemy z większością platform rezerwacyjnych w Polsce i za granicą. W 2009 r. otrzymaliśmy nagrodę Małopolski As Turystyki. Otwieramy się na rynki zagraniczne, nieustannie podnosząc kwalifikacje personelu i ofertę obiektu.

Szarotka leży u samego podnóża Tatr. Od centrum Zakopanego dzieli ją 15-minutowy spacer. Do dyspozycji klientów mamy 17 dobrze wyposażonych pokoi. Wśród nich jest 5 dwuosobowych, 8 trzyosobowych i 4 mieszczące cztery osoby. W każdym pokoju znajdą Państwo łazienkę, telewizor i czajnik elektryczny. W większości znajduje się balkon z pięknym widokiem. Każdego ranka w naszej restauracji serwujemy wyśmienite i niedrogie śniadania. Jeśli klienci przyjadą samochodem, mogą go zostawić na naszym ogrodzonym parkingu. Naszym niezbitym atutem jest położenie pensjonatu. Malownicza, cicha okolica Doliny Białego sprawia, że klienci znajdują tu komfort i spokój. Ludziom aktywnym gwarantujemy atrakcyjne wypełnienie czasu.