E-Katalog

E-katalog branży turystycznej to katalog produktów i usług branży medyczno-uzdrowiskowej, sportowo rekreacyjnej i biznesowej MŚP w województwie małopolskim. Katalog przedstawia profile Małych i Średnich Przedsiębiorstw branży turystycznej i przemysłu czasu wolnego w Krakowie i Małopolsce, zainteresowanych rozwojem współpracy międzynarodowej. W katalogu znajdują się sylwetki zgłoszonych firm, informacje o ich działalności i ofertach w obszarach współpracy, wraz z danymi kontaktowymi. E-katalog umożliwi szybkie wyszukanie lokalnych partnerów i potencjalnych obszarów współpracy.

Szukasz partnerów biznesowych w Małopolsce i Krakowie? Zobacz listę Małych i Średnich Przedsiębiorstw zainteresowanych współpracą międzynarodową.

E-katalog jest dostępny w wersji on-line (poniżej) oraz w formie plików do pobrania. Pliki do pobrania są dostępne w ośmiu wersjach językowych.

Lotnisko Pobiednik Wielki
32-125 Wawrzeńczyce
+48 12 287 04 70
+48 603 639 842
Pokaż
Rok założenia: 2002
Sabina Hawryłko
Dyrektor Aeroklubu Krakowskiego

Aeroklub Krakowski

Aeroklub to jedno z najstarszych stowarzyszeń lotniczych w Polsce. Powstał
ponad 87 lat temu. Do dziś pielęgnujemy tradycje lotnicze, szkolimy najlepszych pilotów samolotowych, szybowcowych oraz spadochroniarzy.
W naszym gronie prężnie rozwija się grupa zdolnych modelarzy, odnoszących sukcesy na międzynarodowych konkursach

Siedziba Aeroklubu Krakowskiego znajduje się w bliskim sąsiedztwie Nowej
Huty oraz Niepołomic.
Prowadzimy szkolenia lotnicze: samolotowe turystyczne PPL(A) (Private Pilot License) oraz ultralekkie UAP (Ultralight Aeroplane Pilot), do licencji pilota szybowcowego SPL (Slideplane Pilot License) oraz szkolenia do lotów nocnych NVFR (Night Visual Flight Rules).
W swojej ofercie mamy również loty widokowe szybowcem oraz samolotem ultralekkim.

Aleksandry 30
30-837 Kraków
+48 12 307 29 39
+48 602 109 777
Pokaż
Rok założenia: 2009
Łukasz Barłowski
WŁAŚCICIEL
+48 602 109 777

Artur Travel Turoperator Poland

Biuro Artur Travel, jako firma rodzinna, powstało w 2009 r. Specjalizujemy się w turystyce przyjazdowej do Polski i Małopolski dla młodzieży, osób dorosłych oraz MICE. Nasze usługi świadczymy kompleksowo. W trakcie działalności zrealizowaliśmy tematy z zakresu imprez firmowych, pobytów w ośrodkach spa i wellness w górach i nad morzem, pobytów leczniczych oraz sportowych i aktywnych. Otrzymaliśmy wyróżnienie w konkursie „ODYS 2017” za najwyższą jakość świadczonych usług oraz zadowolenie naszych klientów. Jesteśmy członkami Małopolskiej Organiazacji Turystycznej, Krakowskiej Izby Turystyki (Łukasz Barłowski – Członek Zarządu), SKAL INTERNATIONAL.

Posiadamy trzy marki: Artur Travel Student – kompleksowa organizacja pobytu grup młodzieżowych, Artur Travel Adult – kompleksowa organizacja pobytu grup dorosłych, Artur Travel MICE – kompleksowa organizacja pobytu grup biznesowych. Nasze główne produkty: • turystyka kulturowa, ze szczególnym uwzględnieniem wydarzeń kulturalnych w Polsce oraz wzmożona promocja zamków, pałaców, dworów; • turystyka aktywna, ze szczególnym uwzględnieniem turystyki rowerowej i wodnej; • turystyka zdrowotna, ze szczególnym uwzględnieniem turystyki medycznej i pobytów w uzdrowiskach oraz spa i wellness; • turystyka na obszarach wiejskich. Polska wieś to jeden z niewielu w Europie przykładów zachowania tradycyjnego krajobrazu kulturowego i przyrodniczego; • turystyka związana z wydarzeniami sportowymi; • MICE – konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, wyjazdy na targi lub wydarzenie kulturalne, imprezy firmowe i motywacyjne. Nasze oferty są „szyte na miarę”. Po analizie potrzeb klienta proponujemy sprawdzone i najlepsze obiekty, współpracujemy z najlepszymi usługodawcami, zachowując przy tym konkurencyjną cenę.

KRZYWA 7
31-149 Kraków
+48 12 430 02 03
Pokaż
Rok założenia: 2000
Anna Ziółek
SALES MANAGER
+48 12 430 02 03

Atrium Hotel

Certyfikaty: • Certyfikat Jakości Tripadvisor, • wyróżnienia od: holidaycheck.pl oraz hotels.com, • Certyfikat Autentyczności Pstrąga Ojcowskiego (podawanego jako potrawa regionalna w Restauracji Atrium). Przynależność: • Fair Trade Polska, • Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego. Nagrody i Rekomendacje: • Forbes poleca, • XI Edycja Akcji Rekomendacji Krakowskich Restauracji 2016/2017, • wyróżnienie: Z Małopolską potrawą regionalną PSTRĄG OJCOWSKI

Hotel Atrium to trzygwiazdkowy obiekt, położony tuż przy Rynku Głównym w Krakowie. Jego perfekcyjna lokalizacja nie oznacza jednak hałasu i zgiełku dużego miasta. Wręcz przeciwnie, Hotel Atrium znajduje się przy ul. Krzywej, która otulona jest z każdej strony typowymi krakowskimi kamienicami. Kilka kroków dalej znajduje się słynny krakowski Stary Kleparz, gdzie codziennie szef kuchni zaopatruje naszą restaurację w warzywa, owoce, bundz czy sezonowe grzyby. To wszystko po to, aby podać Państwu coś niezwykłego; coś, co powstaje ze świeżych oraz wysokiej jakości produktów. Nasza restauracja ma bowiem do zaoferowania unikatową kuchnię słowiańską w nowoczesnym wydaniu. Wybrana selekcja win Marka Kondrata, piwa regionalne oraz szeroki wybór kawy Julius Meinl sprawią, że Państwa posiłek stanie się niewiarygodną przyjemnością. Przez ostatnie 17 lat nasz oddany zespół nie tylko stara się, aby jak najlepiej Państwa ugościć, ale także wsłuchuje się w każdą Państwa sugestię. To wszystko ma tylko jeden cel: Państwa zadowolenie i uśmiech na twarzy. Tym właśnie kierujemy się w Hotelu Atrium. Dla nas gościnność to fenomenalne wspomnienia, których Państwo doświadczycie.

ŚRODKOWA 181
34-405 Białka Tatrzańska
+48 18 265 41 63
Pokaż
Rok założenia: 1998
Tomasz Rzadkosz
Rzadkosz KIEROWNIK DZIAŁU MAREKTINGU
+48 692 552 047

Bania Hotel **** Thermal & Ski

Hotel Bania**** Thermal & Ski to firma z bogatym doświadczeniem w zakresie hotelarstwa, które – przekazywane z pokolenia na pokolenie – owocuje najwyższą jakością usług i produktów turystycznych. Niezależne fora i kapituły wielokrotnie nagradzały Hotel Bania**** Thermal & Ski m.in. za osiągnięcia w dziedzinie hotelarstwa, innowacyjne produkty oraz działania na rzecz rozwoju regionu, w którym prowadzi on swoją działalność.

Hotel Bania**** Thermal & Ski to fuzja nowoczesnego komfortu oraz góralskiego ciepła. To miejsce, w którym atrakcje czekają przez okrągły rok. Baseny termalne, kompleks narciarski, udogodnienia dla rodzin i bogaty program rozrywek. Wszystko, czego potrzeba, w zasięgu ręki. Hotel Bania**** jest kontynuacją filozofii przywiązania do natury i tradycji. Pokoje utrzymane są w górskim, ciepłym charakterze. Spora część z nich posiada balkon, a za oknem wszystkich pokoi rozpościera się piękny widok na panoramę Tatr Wysokich, Pienin lub widok na stok, który zarówno zimą, jak i latem, stanowi atrakcyjny punkt widokowy.

OPOLSKA 14
31-323 Kraków
+48 12 614 57 00
Pokaż
Rok założenia: 2008
Anna Widła
DYREKTOR DS. SPRZEDAŻY I MARKETINGU
+48 12 376 37 97

Best Western Efekt Express Kraków Hotel

Hotel przede wszystkim należy do sieci Best Western, w związku z czym nasi goście, klienci i kontrahenci mogą liczyć na sieciowe standardy, wysoką jakość obsługi oraz udogodnienia dodatkowe, wymagane przez sieć. Audyt sprawdzający powyższe standardy wypada raz w roku i hotel musi go przejść pozytywnie, aby móc dalej posługiwać się znakiem Best Western. Hotel jest centrum konferencyjnym, które do dyspozycji oddaje 7 sal konferencyjnych, dlatego poszczycić się może organizacją wielu imprez, konferencji (dla branży medycznej, finansowej czy informatycznej), a także eventów, szkoleń, kongresów i targów.

Wysoki standard w przystępnej cenie. Nowoczesny obiekt dedykowany dla rodzin z dziećmi (pokoje 3- i 4-osobowe), biznesmenów, którzy cenią wygodę, dogodną lokalizację, a przede wszystkim bogate i smaczne śniadanie, oraz turystów chcących spędzić miłe chwile w przytulnym hotelu i w atrakcyjnej cenie. Hotel Best Western Efekt Express Kraków**** ma do zaoferowania 179 pokoi, w tym 1 apartament, 20 pokoi w standardzie biznes, wyposażonych m.in. w stoliki, fotele oraz sofy oraz 7 pokoi przystosowanych dla osób niepełnosprawnych. Obiekt dysponuje również 6 nowoczesnymi, klimatyzowanymi salami konferencyjnymi (największa pomieści 200 osób), z dostępem do światła dziennego oraz możliwością całkowitego zaciemnienia. Atutem hotelu jest także przestronna, nasłoneczniona restauracja, mogąca pomieścić do 230 osób, jak również letni ogródek. Ponadto obiekt wyposażony jest w siłownię. Przestronne lobby gwarantuje możliwość odpoczynku. Obiekt jest klimatyzowany, wyposażony w sieć wi-fi, dysponuje parkingiem na 230 samochodów. Centrum zlokalizowane jest przy ul. Opolskiej w Krakowie, co zapewnia dogodny dojazd z Katowic, Warszawy, lotniska w Balicach, a także z centrum miasta.